فرماندار سردشت:

تا 5 سال آینده تمامی روستاهای بالای 20 خانوار شهرستان سردشت گاز رسانی خواهند شد

تا 5 سال آینده تمامی روستاهای بالای 20 خانوار شهرستان سردشت گاز رسانی خواهند شد
در جلسه ای با حضور فرماندار موضوع مدیریت حفاریهای گاز رسانی در سطح شهرها و مسیرهای روستایی مورد بررسی قرار گرفت

فرماندار سردشت بر لزوم همکاری نهادهای خدمات رسان در برنامه های توسعه ای شهرستان تاکید کرد و گفت: باید تعامل بین ادارات به نحو مطلوب و شایسته برقرار باشد و قبل از شروع عملیات های عمرانی شهرداری ها در جریان امورات قرار گیرند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری سردشت روز چهارشنبه 98/9/13 جلسه ای با موضوع مدیریت حفاری های گاز رسانی در دفتر فرمانداری سردشت برگزار شد.در این جلسه شهرداران سردشت و ربط و ریاست اداره گاز و پیمانکاران و شرکت های گاز رسانی و حفاری حضور داشتند و موارد مربوط به صدور مجوزهای حفاری در حفره های خالی شهرها و مسیرهای روستایی مورد بررسی قرار گرفت.
نخشی پور تسریع در انجام عملیات های حفاری را خواستار شد و افزود: در کنار تلاش ستودنی پیمانکاران برای گاز رسانی به تمام مناطق شهری و روستایی، باید در یک بازه زمانی مشخص عملیات های گاز رسانی به اتمام برسد.
فرماندار از گاز رسانی به تمامی روستاهای شهرستان سردشت تا 5 سال آینده خبر داد و خاطر نشان کرد: عملیات گاز رسانی در چند محور در حال انجام است و با پیگیریهای استاندار پرتلاش و سخت کوش استان و با همکاریهای شرکت کاز و پیمانکاران و تعامل مجموعه ی ادارات خدمات رسان، تمامی شهرها و روستاهای سردشت از نعمت گاز برخوردار خواهند بود. 

# نظر : 0