سفرهای شهرستانی با اشرافیت به مسائل و مشکلات مردم انجام می شود

محمدصادق معتمدیان  در دیدار با مردم شهر ربط سردشت در جنوب آذربایجان غربی اظهار داشت: برای اثرگذاری بیشتر سفرهای شهرستانی ، تیمی متشکل از مدیران کل ستادی استانداری قبل از سفر به شهرستان ها، حاضر و در دیدار با علما، روحانیون، نخبگان و فعالان حوزه های مختلف، مسائل و مشکلات منطقه احصاء و برای رفع این مشکلات راهکار ارائه می شود.

وی افزود: با همت مردم و مسوولان و بسیج همه امکانات استانی و ملی برای توسعه، پیشرفت و آبادانی استان نهایت تلاش را خواهیم کرد و در این مسیر از ارایه راهکار توسط علما، صاحب نظران و نخبگان نیز استقبال می کنیم.

استاندار آذربایجان غربی تاکید کرد: با وجود تحریم های ظالمانه علیه کشورمان، مجموعه نظام اسلامی و به ویژه دولت سیزدهم مصمم به رفع مشکلات معیشتی مردم است.

معتمدیان اضافه کرد: با نگاه ویژه دولت و برنامه های ارائه شده در لایحه بودجه، در سال آینده شاهد رشد اقتصادی در کشور خواهیم بود.

وی افزود: جای جای آذربایجان غربی سرشار از نعمت ها و ثروت های خدادادی است که می توان با بهره برداری اصولی از این نعمت ها و فرآوری محصولات تولیدی به ویژه در بخش معدن و کشاورزی، ارزش افزوده محصولات تولیدی را بالا و زمینه ایجاد فرصت های اشتغال در استان را فراهم کرد.