فرماندار سردشت:

هیچ گونه مورد مبتلا به کرونا در شهرستان سردشت مشاهده نشده است

هیچ گونه مورد مبتلا به کرونا در شهرستان سردشت مشاهده نشده است
کارگروه اجتماعی، فرهنگی، سلامت زنان و خانواده با موضوع پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در فرمانداری سردشت تشکیل شد.

فرماندار سردشت با بیان اینکه هیچ موردی از ابتلا به کرونا در سردشت وجود ندارد افزود: باید  آموزشهای لازم به تمامی اقشار جامعه داده شود و در خصوص مدیریت افکار عمومی به درستی عمل کنیم.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری سردشت جلسه کارگروه فرهنگی اجتماعی، سلامت زنان و خانواده با موضوع برنامه ریزی پیشگیری از شیوع و گسترش کرونا، در سالن اجتماعات فرمانداری سردشت برگزار شد. 
فرماندار سردشت در این جلسه بر انجام تمهیدات لازم برای مقابله با کرونا در سردشت بعد از به صدا در آمدن زنگ هشدار خبر داد و گفت: تمامی نهادها مطابق شرح وظایفی تعیین شده باید امورات و برنامه های مرتبط را انجام دهند و در این خصوص با شبکه بهداشت و درمان در ارتباط باشند.
آموزش اقشار مختلف مردم و بالا بردن سطح آگهی عمومی، لغو جلسات و نشستهای غیر ضرور، لغو جشنها و مراسمات عروسی، تعطیلی سفره خوانه ها و قلیان سراها، تعطیلی بازارهای هفتگی فروش و عرضه اجناس تا اطلاع ثانوی ، مبارزه با گران فروشی، کنترل و رصد بازار، نظارت دقیق بر داروخانه ها دیگر مواردی بودند که در این جلسه مطرح و مصوب شد.
در این جلسه همچنین خانم دکتر قادری ریاست شبکه بهداشت و درمان سردشت گزارشی از اقدامات این شبکه در خصوص مبارزه با شیوع کرونا و برنامه های در دست انجام را ارائه دادند.
دادستان عمومی و انقلاب سردشت نیز از برخورد قانونی با هرگونه اخباری که باعث تشویش اذهان عمومی شود خبر داد و افزود: هرگونه موراد احتکار و یا بر هم زدن نظم بازار و سو استفاده سود جویان و فرصت طلبان را به شدت پیگیری و برخورد خواهیم کرد. 

# نظر : 0