🔺️ دیدار منتخبان شورای اسلامی شهر سردشت با فرماندار شهرستان

.

✍به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سردشت، در این دیدار اقصی نخشی پور فرماندار، با تقدیر از حضور حماسی و پرشور مردم شهرستان در انتخابات ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ اظهار داشت: مشارکت بالای عموم در این عرصه نشان دهنده ی آن است که مردم ما با درک صحیح از این شرایط، در عرصه انتخابات به یک بینش سیاسی درست رسیدند.

▫️فرماندار ضمن تبریک به اعضای منتخب و آرزوی توفیق برای آنان گفت: حالا که با توفیق خداوند مورد اعتماد مردم قرار گرفتید بایستی با فعالیت خود موجبات اعتمادسازی بیشتر مردم به خدمتگزاران خود را فراهم سازید.

▪️وی در ادامه به اعضای شورای اسلامی نسبت به آشنایی با قوانین و مقررات شورا و شهرداری ها تاکید کرد و گفت: یکی از وظایف مهم شما نظارت بر عملکرد شهرداری است.

▫️نخشی پورضمن تاکید بر جایگاه بسیار مهم و تاثیرگذار شورای اسلامی شهر و شهرداری در خدمت رسانی به مردم و کسب رضایت مردم اظهار داشت: تعامل، همکاری، توجه به قانون و برنامه ریزی صحیح در مجموعه مدیریت شهری مهمترین عوامل دستیابی به رضایت مردم، خدمت رسانی و رسیدگی به مسائل و مشکلات شهروندان است.

▪️وی اظهار داشت: پرداختن به مسائل و معظلات مهم شهری و دوری جستن از مسائل حاشیه ای، برنامه ریزی مدون برای توسعه و پیشرفت متوازن در سطح شهر و پیگیری رفع مشکلات از مهمترین نکاتی و موضوعاتی است که بایستی از سوی اعضای جدید شورای اسلامی‌شهر  پیگیری و دنبال شود.

▫️در ادامه هر یک از اعضای جدید شورای اسلامی شهر سردشت در سخنانی با بیان اینکه این نوع انتخاب، بار مسئولیت ما را سنگین تر خواهد کرد اظهار داشتند: بدون تردید در ادامه ی راه نیاز به همکاری همه به‌ویژه مجموعه ی مدیریتی شهرستان داریم، ضمن آنکه امیدواریم بتوانیم بر اساس یک برنامه و با اولویت‌بندی، پاسخگوی این مطالبات باشیم.

▪️گفتنی است، در انتخابات ۲۸ خرداد، آقایان سیروان جلالی،ریباز حسنی،امیر معروفی، رامین رسولی و لقمان رستمی به عنوان نفرات اصلی و مهران محمدی و منصور مهری به عنوان نفرات علی البدل ششمین شورای اسلامی شهر سردشت انتخاب شدند.