نگاه دولت سیزدهم نگاه متوازن به تمامی مناطق کشور است / قدردان همراهی مردم در شرایط حساس کشور هستیم / برای رفع مشکلات مردم از هیچ کوششی دریغ نمی کنیم

محمدصادق معتمدیان در دیدار با مردم نالاس سردشت افزود: با ابتکار دیدار و بازدید مدیران ارشد استانی به ویژه مناطق محروم و کم برخودار و تشکیل شورای برنامه ریزی و توسعه استان در پایان سفرهای شهرستانی، ضمن آشنایی با مشکلات مردم در تلاش برای ایجاد توازن توسعه یافتگی در سطح استان هستیم.

وی ادامه داد: سفر به شهرستان های مختلف به صورت هدفمند اجرا شده و در راستای ارتقای شاخص های توسعه هر منطقه قدم های خوبی برداشته خواهد شد.

استاندار آذربایجان غربی با اشاره به ظرفیت ها و پتانسیل های هر منطقه از استان اظهار داشت: ظرفیت های هر شهرستان طی بازدیدهای میدانی و دیدار با مردم و مدیران شهرستانی، شناسایی و با تشکیل جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان با حضور مدیران ارشد در همان شهرستان، مصوباتی در نظر گرفته شده که در اسرع وقت نسبت به اجرایی شدن آنها اقدام خواهد شد.

معتمدیان اضافه کرد: با جبران عقب افتادگی در بخش های مختلف از جمله بخش عمران و آبادانی در مناطق محروم استان و با تلاش مدیران اجرایی و همکاری شهروندان، جهت جلب رضایت مردم منطقه، اقداماتی اساسی انجام می شود.

وی با بیان اینکه در دوران قبل از انقلاب، تمرکز بر مرکز و شهرهای مرکزی بود، اظهار داشت: در سایه نظام جمهوری اسلامی تقسیم امکانات و منابع مالی در کل مناطق کشور اتفاق افتاده و خدمات رفاهی از جمله آب و برق و گاز در روستاهای دورافتاده در دسترس قرار دارد.

معتمدیان با تاکید بر اینکه قدردان همراهی مردم برای عبور از شرایط سخت کشور و مقابله با توطئه‌ها و تحریم های ظالمانه دشمنان کشور هستیم، افزود: برای رفع مسائل و مشکلات و به ویژه رفع نگرانی های معیشتی مردم، در کنار آنان هستیم و از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد.