تجلیل از پیشکسوتان و رزمندگان دفاع مقدس در سردشت:

🔹️این مراسم با حضور مسئولان و جمعی از پیشکسوتان و رزمندگان دوران دفاع مقدس  همزمان با سراسر کشور و پخش مستقیم فرمایشات رهبرمعظم انقلاب در سالن سینما قدس سردشت برگزار شد.

 

🔸️فرماندار سردشت در این مراسم ضمن تبریک به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت: 31 شهریورماه هرسال جزو روزهای تاریخی و برجسته کشور ایران اسلامی محسوب می شود و این روز، آغاز هفته ارزشمند و یکی از قطعات درخشانی است که در تاریخ ما جلوه گری می کند.

اقصی نخشی پور با گذری بر تاریخ قبل و بعد از انقلاب افزود: کشور ما روزی برای دفاع از خود و جنگ علیه باطل در مقابل  رژیم بعث که تمام کشورهای دنیا در پشت صحنه حامی آن بودند چیزی جز ایمان و اراده پولادین نداشت.

🔹️نخشی پور تصریح کرد: ایران اسلامی با تمام توان روز به روز با استمرار راهوری های داهیانه رهبر معظم انقلاب و ادامه دهندگان مکتب عاشورا و پیروان حاج قاسم سلیمانی به قله های توسعه و بالندگی در خیلی از حوزه ها رسید و اکنون جزو کشورهای برتر در سطح بین الملل به شمار می آید.

🔸️وی با بیان اینکه دشمنان بعد از انقلاب با بمباران زن و بچه ها دوباره پلیدی های خود را به اثبات رساندند، تاکید کرد: بمباران شیمیایی که در سردشت انجام گرفت سند بارز دردمنشی استکبار جهانی و دفاع حقانیت محور و نماد حقانیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بود.

🔹️ وی بیان کرد: دفاع مقدس تابلوی حماسه آفرینی ها، دلاور مردی ها و رشادت های زن و مردان و رزمندگان در صحنه های دفاع علیه کفر جهانی بود تا بتوانیم در مقابل تهاجم دشمن بایستیم و پایداری کنیم.

🔸فرماندار سردشت گفت: امروزدفاع مقدس یک دکترین جدید نظامی ایجاد کرده که  دکترین گفتمان مقاومت در حوزه های مختلف است

🔹️نخشی پور اضافه کرد: امروز که اقتصاد مقاومتی کشور در مقابل تحریم های ظالمانه استکبار جهانی ارزشمند و بسیار مهم عمل می کند برگرفته شده  از همین تجربه های مقاومت دوران دفاع مقدس است که استقامت و تاب آوری اقتصاد را به فرمان رهبر معظم انقلاب استفاده می کنیم و در مقابل تحریم ها می ایستیم.

 

▫️در ادامه این مراسم همزمان با سراسر کشور فرمایشات رهبر معظم انقلاب به صورت مستقیم پخش شد.

 

▪️در پایان از پیشکسوتان و رزمندگان دوران هشت سال دفاع مقدس تجلیل به عمل آمد.