فرماندار از چندین روستای بخش مرکزی بازدید کرد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سردشت روز پنج شنبه 98/6/28 فرماندار سردشت بهمراه بخشدار بخش مرکزی و تعدادی از روسای ادارت از تعدادی روستای بخش مرکزی بازدید کرد.این بازدید و دیدار با اهالی این روستاها به منظور جویا شدن مشکلات مردم در حوزه های خدمات رسانی و شناسایی بهتر منطقه بود.
فرماندار سردشت در نشستی که در مسجد روستای گولان با اهالی روستا داشت در سخنانی بر اهتمام دولت به محرومیت زدایی روستایی اشاره کرد و تلاش مجموعه شورای اداری شهرستان در این خصوص را جز اولویت برنامه های کاری عنوان کرد.
فرماندار سردشت در خصوص آسفالت جاده دسترسی این روستاها که اصلی ترین مطالبه اهالی آنها بود عنوان کرد: یکی از دلایل اصلی حضورمان بازدید میدانی از وضعیت این جاده بود و در خصوص آسفالت این معبر هرآنچه در توان داریم به کار خواهیم بست و با مقامات استانی مکاتبه و رایزنی خواهیم کرد.
فرماندار مهمان نوازی مردم این منطقه و در کنار آن اهتمام ورزیدن به کشاورزی آنان را ستود و افزود: گاز رسانی به این روستاها جزو برنامه های شرکت گاز است و در نقشه عملیاتی آنان درج شده است که در آینده نزدیک شاهد شروع لوله گذاری به این مسیر خواهیم بود.
8 روستای گولان علیا و سفلی، ژاژوکه، بیران، گرده مریشک، کانی رش،نیونمام، برده سپیان و رشه هرمی واقع در 8 کیلومتری سردشت به سمت مرز هستند که عملیات زیرسازی قسمت عمده از 6 کیلومتر جاده دسترسی به آنها که در یک مسیر قرار دارند انجام شده است.