جلسه بررسی مشکلات وساماندهی رانندگان آژانس های شهر نلاس:
حقیقی معاون برنامه ریزی و عمرانی فرماندار شهرستان سردشت گفت: تاکسی تلفنی یکی از وسایل حمل و نقل عمومی است که شهروندان توقع دارند در هر ساعت از روز، با امنیت خاطر از آن استفاده کنند.
  • سه شنبه 26 فروردین 1399 ساعت 17:40
جلسه《ساماندهی برداشت مصالح خام از بستر رودخانه و مخزن سد》سردشت:
فرماندار شهرستان سردشت برداشت غیراصولی وغیرعلمی مصالح از کف رودخانه ها و مخزن سدآثار مخرب بر مورفولوژی رودخانه،سد و همچنین بر محیط زیست بر جای می گذارد.
  • سه شنبه 26 فروردین 1399 ساعت 15:48
جلسه بررسی مشکلات مسکن مهر《سایت ۲۰ هکتاری _ محور بیوران》شهر سردشت:
نخشی پور گفت:مسکن دومین نیاز بشری پس از غذا است و تهیه آن همواره از دغدغه های خانوارها بوده است.
  • یکشنبه 24 فروردین 1399 ساعت 15:50
پویش،همدلی
  • شنبه 23 فروردین 1399 ساعت 16:04
برگزاری جلسه تمهیدات لازم برای گام دوم مبارزه با بیماری کروناشهرستان سردشت:
در راستای سیاست های ملی پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا و هم با توجه به وضعیت حساس شهرستان سردشت با وجود جانبازان شیمیایی، تصمیماتی به شرح ذیل اتخاذ گردید:
  • شنبه 23 فروردین 1399 ساعت 15:54
اطلاعیه شماره چهار کمیته اطلاع رسانی ستادملی مقابله با کرونا – شروع به کار اصناف مشروط به ثبت نام – آدرس سایت - اخذ تعهد التزام به اجرای ضوابط سلامت مقابله با کرونا
در اطلاعیه شماره چهار کمیته اطلاع رسانی ستاد ملی مقابله با کرونا اصناف درصورت تمایل می توانند با ثبت نام و اخذ تعهد برای اجرای دستورالعمل بهداشتی مقابله با کرونا در طرح فاصله‌گذاری هوشمند شروع به کار نمایند.
  • شنبه 23 فروردین 1399 ساعت 09:00
برگزاری جلسه راه اندازی آرامستان جدید شهر سردشت:
به گزارش روابط عمومی فرمانداری،صبح امروز باحضورنخشی پور فرماندار شهرستان سردشت و اعضای شورای اسلامی شهر و روسای ادارات مربوطه جلسه ای با موضوع* راه اندازی آرامستان جدید شهر سردشت* در سالن جلسات فرمانداری سردشت برگزار گردید.
  • چهارشنبه 20 فروردین 1399 ساعت 18:00
فرماندار شهرستان سردشت در پیامی فرا رسیدن میلاد ،حضرت مهدی(عج) را تبریک گفت
پیام فرمانداربه مناسبت فرارسیدن نیمه شعبان و میلاد حضرت ولی عصر(عج):
سلام بر یادگار پیامبران، جوهر دین و نور یقین که روزی دوباره خواهد آمد و زمان را از غبار کژی ها و نا امیدی ها بیرون خواهد آورد. او که قرنها دیده‌ مشتاقان‌ در انتظار مقدمش‌ به‌ راه‌ دوخته‌ و جان‌ هزاران‌ عاشق‌ دلباخته‌، در آتش‌ هجران او سوخته است.
  • سه شنبه 19 فروردین 1399 ساعت 23:29