به مناسبت گرامیداشت دهه مبارکه فجر ویژه برنامه ای  با حضور جمعی از مسئولان و اهالی دوروستای لیلانه و گوله در اقامتگاه بوم گردی لیلانه برگزارگردید. 

این مراسم با رقابت اهالی دوروستای لیلانه و گوله در بازی محلی محبوب خود یعنی " پشکیلان " آغاز شد.   

اجرای نقاشی توسط شورش نصیری سریعترین نقاش آسیا ، موسیقی فولکلورو اجرای چند بازی محلی دیگرازجمله جورابین ،دامه ، طناب کشی از دیگر برنامه های این مراسم بودند. 
 
بخشدار بخش مرکزی ورییس هیئت ورزش های روستایی وبازی های بومی محلی شهرستان سردشت درحاشیه این مراسم با بیان اینکه بازی های بومی محلی از قدیم الایام بخشی از آداب و رسوم سنتی در منطقه بوده ، گفت : در شهرستان سردشت تاکنون  120 نوع بازی محلی شناسایی شده که فقط تعداد انگشت شماری ازآنان در بین مردم  رواج دارد و اجرا می گردد ، به صورتی که شبانه بخشی ازاوقات فراغت مردم منطقه را تشکیل می دهند. 

مهندس یوسفی بازی دامه ، جورابین ،  پشکیلان  و همچنین مراسم بیلیندانه که در اواسط بهمن ماه در بسیاری از مناطق این شهرستان برگزار می شود را از مهمترین بازی ها و مراسمات سنتی منطقه که هنوز در بین مردم باقی مانده اند، برشمرد و اظهار داشت : اجرای جشنواره ها ، ویژه برنامه ها و مسابقات از جمله اقدامات مهم صورت گرفته برای احیای بازی ها محلی  و مراسمات سنتی است  که امید است با به ثبت رسانیدن این مراسمات و بازی ها در سال آینده بتوان گامی اساسی در این راستا برداشته شود.   

 گفتنی است  اهالی بسیاری از مناطق شهر و روستایی شهرستان سردشت اوقات فراغت خود را درشب های سرد و یلدایی زمستان را با بازی پشکیلان در منازل یکدیگر به سر می برند. 

پشکیلان از دو کلمه پشکی به اضافه لان به دست آمده که کلمه اولی به معنی شک و تردید و معنی کلمه دوم به معنی طرف مقابل است . این بازی متشکل از 24 نفر به بالا در دو گروه مساوی که شیء را یکی از گروه ها در بین خود قایم می کندو اگر توانستند آن را پیدا نمایند گروه مقابل برنده خواهد شد. 

این بازی شاد و مفرح شبیه  به بازی جورابین است و فقط در این شهرستان رواج دارد.