اعضای هئیت اجرایی انتخابات شورای بخش مرکزی در جلسه  ای که صبح امروز 28 اسفند ماه با حضور فرماندار، بخشدار مرکزی  و معتمدین  سردشت  برگزار شد انتخاب شدند
فرماندار و رئیس هیئت اجرایی انتخابات شهرستان با اشاره به بمباران شیمیایی سردشت و شهادت  جمعی از شهروندان اظهار داشت: سردشت نماد واقعی تحقق اتحاد ملی است و زمانی برای دفاع از انقلاب و حفظ اتحاد ملی مظلومانه مورد هجوم دشمن  و اصابت بمب  شیمیایی قرار گرفت طوری که مظلومیت  سردشت در اذهان مردم نقش بسته و همه دنیا براین واقعیت واقف هستند.

مهندس جهانی افزود: مردم سردشت شایسته خدمات ارزنده ای هستند و مطالباتشان به حق است که باید با تمام همت برای تحقق آن تلاش نماییم.

وی خواستار مشارکت و همکاری همه مردم در راستای توسعه، پیشرفت و رفع مشکلات شهرستان شد

در ادامه مهندس یوسفی بخشدار مرکزی با بیان اینکه انتخابات زمینه ساز نقد و بررسی فعالیت های گذشته است گفت: انتخابات فرصتی است تا با بررسی فعالیتهای گذشته و نقد سازنده مدیریت ها زمینه را برای انتخاب بهتر فراهم نماییم و آینده را با انتخاب درست تضمین نماییم .

در ادامه جلسه با رای مخفی و اکثریت نسبی  ۷ نفر از معتمدین به عنوان عضو اصلی و 5 نفر به عنوان عضو علی البدل هیئت اجرای بخش مرکزی انتخاب شدند.