افتتاح ۱۸ طرح عمرانی با اعتبار بالغ بر ۱۲۱ میلیارد ریال در سردشت

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سردشت روز چهارشنبه ۹۸/۱۱/۲۳ به مناسبت ایام الله دهه مبارکه فجر با حضورمعاون هماهنگی امور عمرانی استانداری آذربایجان غربی به همراه جمعی از مدیران کل و فرماندار سردشت و مدیران شهرستانی 18  طرح عمرانی با اعتباری کلی  121 میلیارد و 141 میلیون  ریال به بهره برداری رسید.

احداث شبکه فاضلاب مساکن مهر سایت 20 هکتاری با 620 خانوار جمعیت به قطر 200 میلی متری و به طول 2500 متر با اعتبار 12 میلیارد و 500 میلیون ریال از محل اعتبارات عمرانی و جاری افتتاح شد.

سه طرح شهرداری سردشت نیز شامل آسفالت معابر،آماده سازی، جدول گذاری ، زیرسازی ، خاکبرداری و خاکریزی، دیوار حایل  با 11 هزار متر مکعب خیابان های حافظ و بریاجی و ورزش شهر سردشت به طول 2.800 کیلومتر و تناژ آسفالت 4 هزار و 200 تن با اعتبار کلی 37 میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

همچنین 13 طرح برق رسانی شامل تامین برق متقاضیان جدید روستایی و شهری، احداث خطوط 20 کیلو ولت و نصب دستگاه های ترانس و سکسیونر هوایی ، نیرو رسانی به چاه های کشاورزی و خانه باغها و خط فیدر جدید به ظرفیت 7 مگاوات سردشت به منظور افزایش ظرفیت شبکه برق شهری با اعتبار کلی 50 میلیارد و 941 میلیون ریال به بهره برداری رسیدند. 

 

در پایان این سفر یکروزه معاون استاندار پروژه زیر سازی جدول و بلوار گذاری و آسفالت خیابان ورودی شهر میرآباد به بهره برداری رسید.این پروژه که فاز اول طرح بهسازی ورودی و خروجی میرآباد است ۱/۵ کیلومتر مورودی میرآباد از سمت سردشت را که با مشارکت شهرداری میرآباد و اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان آذربایجان غربی اجرا شده است به میزان ۳۰ هزارمتربع و اعتباری بالغ بر ۱۷.۸ میلیارد ریال  اعتبار هزینه شده است.