پیام تشکر فرماندار- رییس ستاد گرامیداشت دهه مبارک فجراز حضور مردم شهرستان سردشت در مراسمات دهه فجر و راهپیمایی 22 بهمن:

پیام تشکر فرماندار- رییس ستاد گرامیداشت دهه مبارک فجراز حضور مردم شهرستان سردشت در مراسمات دهه فجر و راهپیمایی 22 بهمن:
امیدوارم این مشارکت ماندگار در روز 28 خرداد 1400 و پای صندوق های رای استمرار یابد و شاهد خلق حماسه ای دیگر با حضور حداکثری در انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری، ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر وروستا، باشیم

▪️فرماندارشهرستان سردشت در پیامی از مشارکت مردم سردشت در مراسمات گرامیداشت دهه فجر و راهپیمایی 22 بهمن تقدیر و تشکر کرد.

✍به گزارش روابط عمومی فرمانداری سردشت روز چهار شنبه 22 بهمن سال ۹۹ فرماندارشهرستان سردشت در پیامی از مردم انقلابی و همیشه در صحنه سردشت به خاطر حضور در مراسمان گرامیداشت دهه فجر و راهپیمایی باشکوه 22 بهمن تشکر و قدردانی نمود.متن پیام به شرح ذیل است.
                                                                                         بسم اله الرحمن الرحیم


▪️بی تردید حضور حماسی و ماندگار مردم شهرستان سردشت بیانگر خلوص نیت و پایبندی آنان به آرمانهای امام راحل و ارزشهای والای انقلاب  و  منویات مقام معظم رهبری است که  همصدا و همراه با ملت بزرگ ایران به صحنه آمدند و‌چهل و دومین سالگرد انقلاب را جشن گرفتند.
▫️شما مردم ولایت مدارشهرستان سردشت که همصدا و همپای دیگر مناطق ایران اسلامی در راهپیمایی 22 بهمن و جشنهای چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به صحنه آمدید و با حضور پرشور خویش و وفاداری به نظام اسلامی مشت کوبنده بر دهان یاوه گویان زدید که به راستی این مشارکت پرشور و انقلابی مردم غیرتمند این شهرستان ستودنی بود و بر خود واجب می دانم از طرف خود و امام جمعه شهرستان و اعضای شورای تامین و شورای اداری از این حضور ارزشمند و ماندگار تمامی اقشار و صنوف مردم تشکر و قدر دانی ویژه را ابراز نمایم.
▪️امیدوارم این مشارکت ماندگار در روز ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ و پای صندوق های رای استمرار یابد و شاهد خلق حماسه ای دیگر  با حضور حداکثری در انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری، ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر وروستا، باشیم ان شاء الله

 

                                                                                                                    اقصی نخشی پور

                                                                                                              فرماندار شهرستان سردشت