همدلی رمز موفیت

فرماندار سردشت: بیش از هر زمان به اتحاد و برادری و فراهم کردن فضایی آرام و دور از تشنج نیازمندیم

فرماندار سردشت: بیش از هر زمان به اتحاد و برادری و فراهم کردن فضایی آرام و دور از تشنج نیازمندیم
جلسه هم اندیشی و تعامل بیشتر اعضای شورای اسلامی و شهردار نلاس با رویکرد تاکید بر توسعه و آبادانی نلاس در فرمانداری سردشت برگزار شد.

فرماندار سردشت ضمن تقدیر از تلاشهای اعضای شورا و شهردار نلاس گفت: در سایه برادری و همدلی تمامی امورات به شیوه ای مطلوب و احسن پیش خواهند رفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سردشت روز سه شنبه 98/7/30  به منظور هم اندیشی و تعامل بیشتر اعضای شورا اسلامی و شهردار نلاس جلسه ای با حضور فرماندار، امام جمعه سردشت، امام جمعه نلاس، ریاست شورای شهرستان، تعدادی از معتمدین نلاس و کارشناسان دفتر فنی فرمانداری در دفتر فرماندار سردشت برگزار شد.

فرماندار در سخنانی به اختیارات  شورا و شهردار  در چهارچوب قانون  اشاره کرد و افزود: مجموعه شورا در کنار اقدامات عمرانی و توسعه ای که برنامه ریزی و سیاست کذاری خواهند کرد، باید در زمینه فرهنگ سازی و برنامه های فرهنگی و اجتماعی نیز فعالیت داشته باشد و این مهم وقتی محقق خواهد شد که اعضای شورا با برادی و یکدلی نمونه و الگوی عینی اخلاق مداری در جامعه باشند.

فرماندار خدمت به مردم نلاس را فرصت و موهبت مغتنمی خواند که برای شورا و شهردار فراهم گردید است و از آنان خواست در فضایی بسیار دوستانه و در کمال آرامش و برادی دست به دست هم دهند و در راستای توسعه نلاس تلاش کنند.

نخشی پور خاطر نشان کرد: در آستانه انتخابات هستیم و  بیش هر زمان دیگر به آرامش و برقراری ثبات در جامعه نیازمندیم و باید از هر موضوعی که ذهن مردم را به حاشیه برده  و از انتخابات دور خواهد کرد پرهیز کنیم.

امامان جمعه سردشت و نلاس نیز با استناد به توصیه ها و آموزه های دینی بر لزوم اتحاد و همدلی تاکید داشتند و لزوم توسعه شهر نلاس را در همفکری ، مشورت و کار گروهی عنوان کردند.

در پایان این جلسه مقرر شد که اعضای شورا و شهردار نلاس با رویکرد توجه و اهتمام به توسعه نلاس، در چهارچوب قانون و وظایف محوله اقدام کنند و با تاکید به لزوم همدلی و همکاری، به صورت تیمی و گروهی در انجام امورات جدیت و و تلاش مضاعفی به کار بندند.

 

# نظر : 0