پیام فرماندار سردشت به مناسبت روز دانشجو

پیام فرماندار سردشت به مناسبت روز دانشجو


✍به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی فرمانداری سردشت ، " اقصی نخشی پور" فرماندارشهرستان سردشت به مناسبت فرا رسیدن ۱۶ آذر روز دانشجو با اشاره به ضرورت مطالبه گری دانشجویان پیامی صادر کرد، متن پیام به این شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم 

🔹️پیروزی انقلاب اسلامی به واسطه رشادت شهدا و ایثارگران و اندیشه های ناب رهبر کبیر انقلاب حاصل شد و استمرار پیشرفت و موفقیت ایران اسلامی ناشی از درایت مقام معظم رهبری و تلاش و پشتکار جوانانی است که در کسوت دانشجو مطالبه گرایانه به دنبال بهترین ها هستند.
🔸️16 آذر روز دانشجو؛ یادآور حضور آگاهانه دانشجویان مسلمان در صحنه های مبارزه با رژیم ستمشاهی در کنار سایر اقشار انقلابی کشور عزیزمان ایران است و این ایستادگی، ایثار  و فداکاری دانشجویان  هرگز از حافظه تاریخی این مرز و بوم و ملت آگاه آن پاک نخواهد شد. در این رهگذر دانشجویان بسیاری جان خود را در طبق اخلاص نهاده و در راه پاسداری از آرمان های انقلاب اسلامی در ادوار مختلف به درجه رفیع شهادت نائل آمده اند.
🔹️امروز باوجود بیماری کرونا در شهرستان، دانشجویان به عنوان افراد فرهیخته جامعه می‌توانند از اعتماد شکل گرفته بین خود و مردم استفاده کرده و با اطلاع‌رسانی و آگاهی بخشی واقعیت‌های موجود در جامعه، در ریشه‌کن کردن بحران کرونا سهم بسزایی داشته باشند.
◾اینجانب  ضمن گرامیداشت حماسۀ ۱۶ آذر و تبریک روز دانشجو، به روان پاک همه دانشجویانی که جان خود را در سال‌های قبل از انقلاب در راه آزادی و سربلندی ایران عزیز و پس از آن برای استقلال، عزتمندی انقلاب اسلامی و دفاع از میهن و تمامیت ارضی آن فدا کردند، درود می‌فرستم و امیدوارم دانشجویان فهیم و فرهیخته شهرستان سردشت با حضور با نشاط و فعال خویش در عرصه‌های مختلف، کمک حال مدیران و مسئولین در ارتقای شاخص‌های توسعه شهرستان باشند.

اقصی نخشی پور 
فرماندار شهرستان سردشت