تداوم توجه فرماندار سردشت به موضوعات حوزه مرز

فرماندار سردشت:هماهنگی تمامی نهادهای مستقر در بازارچه کیله از ضروریات است

فرماندار سردشت:هماهنگی تمامی نهادهای مستقر در بازارچه کیله از ضروریات است
جلسه برنامه ریزی توسعه و ساماندهی بازارچه کیله در فرمانداری سردشت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سردشت روز دوشنبه ٩٨/١١/١٤ جلسه توسعه و ساماندهی بازارچه کیله با حضور فرماندار، معاون برنامه ریزی فرماندار، سرپرست فرماندهی هنگ مرزی، ریاست گمرک و مسئولان مرتبط با حوزه مرز سردشت در دفتر فرماندار سردشت برگزار شد.

فرماندار سردشت در این جلسه بر لزوم همکاری، هماهنگی و همفکری تمامی نهادهای مستقر در بازارچه کیله تاکید کرد و افزود: جهت تسهیل در امر صادرات باید تمامی مدیران نهایت هماهنگی را با یکدیگر داشته باشند و تقسیم امورات به نحو مطلوب انجام گیرد.

فرماندار سردشت نامگذاری سال ٩٨ به سال رونق تولید را نشان از اهمیت دادن مقام معظم رهبری به موضوعات اقتصادی کشور خواند و خاطرنشان کرد: اسامی که مقام معظم رهبری برای چند سال اخیر انتخاب کرده اند همه مرتبط با حوزه اقتصاد است که نشان می دهد معظمٌ له تا چه اندازه پیگیر موضوعات معیشتی مردم است و نسبت به آن برنامه ریزی و تدابیر خاصی اندیشیده اند.

اقصی نخشی پور افزود: صادرات یکی از مؤلفه های رشد اقتصادی است و ظرفیت بالایی برای اشتغال زایی و کاهش آمار بیکاری را در خود جای داده است.

فرماندار در پایان تصریح کرد: اکنون که بازارچه کیله در آستانه تحولی بزرگ است، باید آمادگی لازم برای این تحول را داشته باشیم و زیرسازی های لازم را فراهم و نواقص و کاستی را با همکاری و همفکری برطرف سازیم.

در این جلسه همچنین سرپرست فرماندهی هنگ مرزی، معاون برنامه ریزی فرماندار و ریاست گمرک سردشت موارد و پیشنهاداتی در جهت توسعه بازارچه، کنترل و نظارت بیشتر و ساماندهی ساعات ورود و خروج کامیون ها را بیان کردند. 

# نظر : 0