فرماندار سردشت:

فرهنگ ایثار و شهادت یک حرکت ربانی و ارزشمند است که باید همیشه در جامعه زنده نگه داشته شود

فرهنگ ایثار و شهادت یک حرکت ربانی و ارزشمند است که باید همیشه در جامعه زنده نگه داشته شود
جلسه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در فرمانداری سردشت برگزار شد.

فرماندار سردشت با بیان اینکه همه دستاودهای انقلاب اسلامی به برکت خون شهدا است افزود: توجه و زنده نگه داشتن فرهنگ ایثار و شهادت یک وظیفه همگانی است و در این بین تمامی مسئولین وظیفه خطیری بر عهده دارند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری سردشت روز شنبه 98/11/5 جلسه ستاد ترویج فرهنگ ایثار و شهادت با حضور فرماندار و اعضای ستاد در سالن اجتماعات فرمانداری سردشت برگزار شد.
فرماندار سردشت با استناد به آیه: وَلَا تَحْسَبَنَّ الَّذِینَ قُتِلُوا فِی سَبِیلِ اللَّهِ أَمْوَاتًا بَلْ أَحْیَاءٌ عِنْدَ رَبِّهِمْ یُرْزَقُونَ افزود: مقام شهید نزد پروردگار مقامی بس عظیم و شایسته است و رسیدن به این جایگاه والا هموار آرزو و خواسته ی مجاهدان و مبارزان در راه حق بوده است که نمونه آخر آن شهید سپهبد سلیمانی بود که  آرزویش محقق شد و در صف شهدای انقلاب اسلامی آرام گرفت.
فرماندار سردشت ضمن تقدیر از اداراتی که در راستای مراسمات بزرگداشت مقام شهید سلیمانی نهایت تلاش و همکاری را داشته اند افزود: فرهنگ ارزشمند ایثار و شهادت باید هر لحظه در جامعه زنده باشد و در شرایط حساس کنونی منطقه و جهان که هروز شاهد توطئه و نقشه های خبیثانه ی آمریکا جنایتکار و رژیم صهیونیستی هستیم، بیش از پیش به تقویت روحیه شهادت طلبی، ایثار و از خود گذشتی نیازمندیم.
در ادامه این جلسه برنامه هایی با موضوع ایثار و شهادت به مناسبت فرا رسیدن دهه مبارک فجر برنامه ریزی و تدوین شد.
 

# نظر : 0