فرماندار سردشت در دومین‌ مجمع سلامت عنوان کرد:

با اقدامات ارزشمندی که انجام گرفته، افق روشنی برای حوزه سلامت و بهداشت شهرستان سردشت متصور است

با اقدامات ارزشمندی که انجام گرفته، افق روشنی برای حوزه سلامت و بهداشت شهرستان سردشت متصور است
دومین مجمع سلامت شهرستان سردشت در سالن اجتماعات شهرداری برگزار شد

 

فرماندار سردشت با بیان اینکه حوزه سلامت یکی از حوزه های زیر بنایی توسعه یک جامعه است افزود: پیشرفت و توسعه یک جانبه بصورت مستقیم و غیر مستقیم با موضوع سلامت در ارتباط است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سردشت روز شنبه ۹۸/۱۰/۲۸ دومین جلسه مجمع سلامت شهرستان سردشت در سالن اجتماعات شهرداری برگزار شد.

فرماندار سردشت در این جلسه تلاشهای شبکه بهداشت و درمان سردشت را مطلوب خواند و گفت: تمامی دستگاه های اجرایی شهرستان باید نهایت همکاری را با شبکه بهداشت و درمان جهت ارتقای شاخص های سلامت در شهرستان داشته باشند.

فرماندار خاطرنشان کرد: امیدواریم با اقدامات انجام گرفته شاهد تبلور حوزه سلامت و بهداشت در سردشت باشیم.

اقصی نخشی پور از پیگیری تجهیز و خدمات رسانی بیشتر در بیمارستان امام خمینی(ره) و کلینیک‌ جانبازان و سایر مراکز درمانی سردشت خبر داد و افزود: در جریان حضور اعضای کمیسیون سلامت و بهداشت مجلس شورای اسلامی در سردشت، تمامی کمبودها، نواقصات و درخواست ها مطرح شد و با رایزنیهایی که با ریاست دانشگاه علوم پزشکی استان داشتیم پیگیر برطرف کردن کمبودها و ارتقای هرچه بهتر حوزه سلامت شهرستان سردشت هستیم.

حاج ماموستا واوی امام جمعه سردشت نیز در این جلسه به اهمیت سلامت و بهداشت فردی و اجتماعی از منظر اسلام اشاره کرد و ضمن بیان پاره ای از درخواست های شهروندان در این خصوص، لزوم توجه بیشتر و توسعه بخش بهداشت و درمان سردشت را ضروری دانست.

ارائه سیمای سلامت شهرستان سردشت و گزارش عملکرد توسط خانم قادری سرپرست شبکه بهداشت و درمان سردشت، ارائه برنامه ها و فعالیت های اداره آب و فاصلاب شهری، ارائه برنامه ها و اقدامات شهرداری سردشت، قرائت بیانیه پایانی مجمع و تقدیر از منتخبین دستگاه های اجرایی، دیگر برنامه هایی بود که در این نشست اجرا شد.

# نظر : 0