دیدار منتخبان شورای اسلامی شهر نلاس با فرماندار شهرستان سردشت

✍به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سردشت، در این دیدار منتخبین ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی  نلاس از زحمات فرماندار ورئیس هیات اجرایی،اعضای هیات اجرایی انتخابات، نظارت، بازرسی،شورای نگهبان، شورای تامین و اداری در راستای برگزاری انتخابات تقدیر و تشکر کردند .

▪️فرماندار ضمن تبریک به اعضای منتخب و آرزوی توفیق برای آنان گفت:شهرنلاس بستر لازم جهت خدمتگذاری به مردم را دارد و حالا که با توفیق خداوند مورد اعتماد مردم قرار گرفتید بایستی با فعالیت خود موجبات اعتمادسازی بیشتر مردم به خدمتگزاران خود را فراهم سازید.
▫️در ادامه هر یک از اعضای جدید شورای اسلامی شهر سردشت در سخنانی با بیان اینکه این نوع انتخاب، بار مسئولیت ما را سنگین تر خواهد کرد اظهار داشتند: بدون تردید در ادامه ی راه نیاز به همکاری همه به‌ویژه مجموعه ی مدیریتی شهرستان داریم، ضمن آنکه امیدواریم بتوانیم بر اساس یک برنامه و با اولویت‌بندی، پاسخگوی این مطالبات باشیم.
▪️در پایان منتخبین شهر نلاس از شیخ الرئیس شهرستان تقاضا کردند در جهت تامین آب شرب،کتابخانه عمومی و...اقدامات لازم معمول فرمایند. 

▪️گفتنی است، در انتخابات ۲۸ خرداد، آقایان عبدالله صالحی،عثمان واوی،اسماعیل عبداللهی،خالد احمدپور و رسول فهر به عنوان نفرات اصلی و سیروان تیموری و سیروان علیزاده به عنوان نفرات علی البدل ششمین شورای اسلامی شهر نلاس انتخاب شدند.