فرماندار سردشت در اختتامیه راهپیمایی دفاع از اقتدار و امنیت کشور گفت:

فرهنگ غنی و بلوغ فکری مردم سردشت بار دیگر جلوه نمایی کرد

فرهنگ غنی و بلوغ فکری مردم سردشت بار دیگر جلوه نمایی کرد
راهپیمایی باشکوه دفاع از اقتدار و امنیت کشور و لبیک به ندای رهبری در شهرستان سردشت برگزار شد

فرماندار سردشت ضمن گرامیداشت هفته بسیج و تبریک به سلحشوران و دلاورمردان بسیج سردشت افزود: امنیت و آرامش امروز کشور مرهون خونهای پاک شهدا و تلاشهای ملت مومن و انقلابی ایران  در پیروی از فرموده ها و فرمایشات مقام معظم رهبری است.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری سردشت صبح روز یکشنبه 98/9/3 همزمان با دیگر مناطق ایران اسلامی راهپیمایی باشکوه دفاع از اقتدار و امنیت کشور در سردشت برگزار شد.
مراسم پایانی این راهپیمایی در میدان صلاح الدین ایوبی و با حضور پرشور تمامی اقشار مردم سردشت برگزار شد و سخنران مراسم، فرماندار شهرستان سردشت بود.
فرماندار حضور گسترده مردم سردشت در حمایت از اقتدار و امنیت ملی کشور را بسیار ارزشمند خواند و گفت: مردم سردشت با برقراری ثبات و آرامش و همراهی با نیروهای نظامی و امنیتی و خودداری از هرگونه هیاهو، بار دیگر بلوغ فکری و فرهنگ غنی خود را به اثبات رساندند و این حرکت انقلابی قطعا"  از دید مسولان نظام پوشیده نخواهد ماند.
نخشی پور هدف نهایی دولت را ساماندهی زندگی مردم عنوان کرد و خاطرنشان کرد: دولت با راه اندازی بسته های حمایتی از خانوارها ضمن حمایت از اقشار کم درآمد، اعتدال و ثبات را در جامعه برقرار خواهد کرد.
فرماندار سردشت حضور پرشور مردم را لبیک به ندای رهبری خواند و افزود: برنامه های شوم استکبار جهانی به سرکردگی آمریکای جنایتکار و اسرائیل غاصب در سراسر تاریخ انقلاب به وضوح مشاهده و تکرار شده اند ولی  حرکت در خط رهبری و پیروی از  فرامین ایشان تمامی فتنه ها و دسیسه های دشمن را باطل کرده است.
فرماندار در پایان اتحاد و یکپارچگی مردم سردشت در حفظ ثبات و آرامش جامعه را ستودنی توصیف کرد و تصریح کرد: مردم سردشت و علی الخصوص بازاریان و اصناف شهرستان با برقراری هماهنگی و همفکری  با دولت و همچنین رعایت انصاف و اعتدال و خودداری از افزایش قیمت ها، بازار را به نحوی شایسته مدیریت کردند که شایسته بهترین تقدیرها هستند.فرماندار همچنین تلاش اعضای شورای اداری  شورای تامین شهرستان را انقلابی و جهادگونه خواند و زحمات کلیه  مدیران را ارج نهاد.

# نظر : 0