فرماندار سردشت:

تمامی اعضای جامعه با حوزه سلامت ارتباط مستقیم دارند و این موضوع اهمیت این حوزه را چند برابر کرده است

تمامی اعضای جامعه با حوزه سلامت ارتباط مستقیم دارند و این موضوع اهمیت این حوزه را چند برابر کرده است
کارگاه آموزشی کارگروه مدیریت بحران و پدافند غیر عامل با حضور مدیران داخلی بیمارستانهای 5 شهر جنوب استان به میزبانی سردشت برگزار شد

 


اقصی نخشی‌پور اظهار داشت: حوزه سلامت رکن اصلی و یکی از مراکز حساس و قابل توجه جامعه بوده و می‌تواند به عنوان یکی از مراکز تهدیدآور مورد توجه قرار گیرد که مسایل مربوط به آب، درمان، بهداشت و غیره از جمله آنهاست.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری سردشت روز یکشنبه ٩٨/٧/٢١ کارگروه مدیریت بحران و پدافند غیر عامل ،کارگاه آموزشی با موضوع ارزیابی مخاطرات، سناریونویسی و اجرای تمرین رومیزی با حضور مدیران داخلی و کارشناسان بیمارستانهای شهرستانهای جنوب استان به میزبانی سردشت در سالن شهرداری تشکیل شد.
فرماندار سردشت ضمن تقدیر از تلاشهای فعالان حوزه سلامت به عنوان یکی از شاخصه های توسعه، افزود: در شرایطی که دشمن از هرگونه جنگ نرم، فرهنگی و اقتصادی علیه مردمان کشورمان کوتاهی نکرده باید مسوولان با برنامه‌ریزی‌های به‌روز رسانی شده در این راستا ورود و نقش آفرینی کنند.
وی گفت: خدمات برابر برنامه‌ریزی‌ها در حال انجام است که برآوردها و پیش‌بینی‌ها در جهت پیشگیری از حوادث غیرمترقبه ضرورت است و باید مورد توجه قرار گیرد.
نخشی‌پور افزود: کارگروه‌های مدیریت بحران و پدافندغیرعامل حساسیت موضوعات را بیشتر کرده و حاوی این پیام‌ است که ما بیشتر و بهتر در راستای رفع مشکلاتی که احیانا در آینده به عنوان چالش‌ها و تهدیدهایی وقوع پیدا می‌کند با برنامه‌ریزی‌های از قبل انجام شده آمادگی لازم را داشته باشیم.
فرماندار سردشت اضافه کرد: استمرار خدمات در حوزه درمان و سلامت و همچنین برنامه‌ریزی‌های منسجم و آشنایی با هرگونه تهدیداتی در این حوزه، سبب پایداری خدمات و مدیریت آنها در زمان بحران‌های احتمالی می‌شود.

فرماندار خاطر نشان کرد: در شرایطی کنونی که استکبار جهانی با تمام قوا روبروی ما جبهه گرفته است و برنامه های ننگینی در سر دارند، باید بیش از پیش آماده باشیم و در این بین خدمات و اجرای برنامه های حوزه سلامت و بهداشت و آمادگی برای هرگونه خطر احتمالی در این حوزه بیشتر از همیشه حائز اهمیت است.

# نظر : 0