اولویت نخست برنامه‌ها توسعه راه‌های مواصلاتی است

 

🔹 به‌ گزارش روابط عمومی فرمانداری سردشت؛ امروز با ریاست "لقمان خسرو پور" فرماندار سردشت و با حضور رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای و پیمانکاران سطح شهرستان جلسه‌ای به منظور بررسی و پیگیری مسایل و مشکلات، و روند اجرایی پروژه های راهداری با محوریت بررسی مشکلات پیمانکاران برگزار شد.

🔹 "لقمان خسرو پور" فرماندار سردشت در این جلسه گفت: زیر ساخت اصلی برای توسعه راه است و بر همه حوزه‌ها تاثیر می‌گذارد و این حوزه نیز یکی از مهمترین دغدغه و مشکل شهرستان به شمار می آید.

🔹 وی خاطر نشان کرد: اولویت نخست برنامه‌ها در شهرستان سردشت توسعه راه‌های مواصلاتی است و در سفر آقای دکتر رئیسی رئیس محترم جمهوری اسلامی به استان نیز اولویت و تاکید ما راه‌های مواصلاتی و دعوت وزیر راه و شهرسازی خواهد بود.

🔹 وی با بیان اینکه با تمام توان از پیمانکاران حمایت و پشتیبانی خواهیم کرد خواستار اجرای عملیات راه‌سازی با سرعت و بدون وقفه شد.

🔹 در پایان پیمانکاران نیز ضمن بیان مسائل و مشکلات خود از جمله کمبود نقدینگی، انباشت مطالبات، مابه تفاوت قیمت‌ها در پی اختلالات ارزی پیش آمده، مشکل قیر و سوخت جهت پیشبرد اهداف خود خواستار حمایت  مسئولان و پیگیر مطالبات شدند.

🔹 در حال حاضر 6 پروژه راه سازی شامل بهسازی و آسفالت جاده گوله - گندمان، توژل- زیوه- دیوالان ، آلوتان - ساوان ،نلاس - آغلان - احمد بریو به طول 41 کیلومتر و با اعتباری بالغ بر 305 میلیارد ریال در دست اقدام هستند.