فرماندار سردشت:

مدیریت مطلوب در شهرستان کرونا را از پای در خواهد آورد

مدیریت مطلوب در شهرستان کرونا را از پای در خواهد آورد
فرماندار سردشت گزارشی از اقدامات انجام شده در خصوص کنترل و پیشگیری از کرونا را ارائه داد.

فرماندار سردشت با بیان اینکه تمامی موارد پیشگیرانه در شهرستان در حال انجام است افزود: ستاد مدریت بحران شهرستان تمامی مسئولیت ها را تقسیم کرده  و فرماندار به صورت لحظه ای فعالیت ها را رصد می کند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سردشت روز دوشنبه 98/12/19 فرماندار سردشت گزارشی از اقدامات انجام شده در راستای کنترل و پیشگیری از اشاعه ویروس کرونا در شهرستان سردشت را ارائه داد.

فرماندار به بسیج تمامی امکانات شهرستان برای پیشگیری از انتقال کرونا اشاره کرد و گفت: تمامی ارگانهای ذیربط امورات محوله را به صورت منظم و تحت نظارت ریاست مدیریت بحران شهرستان و مجموعه تحت امر انجام می دهند و با تداوم این روند و همکاری مردم شریف شهرستان سردشت، پیروزی بر ویروس کرونا محقق خواهد شد.

نخشی پور خاطرنشان کرد:اقلام مورد نیاز و اساسی بصورت منظم و تقسیم در فروشگاه های سطح شهرستان در حال عرضه است و همچنین اکیپ های نظارت و کنترل بازار فعالیت خود را به صورت منظم انجام می دهند  و در این راستا با  پیگیری دادستان محترم و همکاری نیروهای امنیتی، سپاه پاسداران و ادارت صنعت معدن و تجارت و اتاق اصناف با هرگونه گرانفروشی و احتکار شدیدا" برخورد خواهد شد.

فرماندار سردشت به برنامه ریزی برای کنترل تمامی مبادی ورودی شهرستان سردشت اشاره کرد و افزود: نیروهای سپاه پاسداران و انتظامی با همکاری بسیج و هلال احمر در مبادی ورودی شهرستان سردست مستقر شده اند وتمامی رفت و آمدها را کنترل خواهند کرد.

تعامل لحظه ای با شبکه بهداشت و درمان،نظارت بر داروخانه ها و مراکز عرضه وسائل بهداشتی، اختصاص مکان ویژه مراقبت برای مبتلایان احتمالی، تعطیلی ترمینال مسافربری شهرستان، تعطیلی قلیان سراها، تنظیف و شستشوی معابر و گند زدایی، تعطیلی بازارهای محلی و بازارچه های عرضه و فروش اجناس، تلاش برای عدم تجمع مردم در پارکها، پیگیری تامین ملزومات بهداشتی برای شهرستان، بازدید از پمپ های بنزین، بازدید از نانوایی ها، نظارت بر غذاخوری ها، تلاش برای حفظ آرامش در جامعه و انتقال توصیه های هشیاری برای مردم دیگر مواردی بودند که فرماندار سردشت به آنها اشاره کرد.

# نظر : 0