شورای فرعی مبارزه با مواد مخدر سردشت برگزار شد

شورای فرعی مبارزه با مواد مخدر سردشت برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سردشت جلسه شورای مبارزه با مواد مخدر سردشت با حضور فرماندار ، فرماندهان نظامی و انتظامی و روسای ادارات عضو شورا در فرمانداری شهرستان برگزار شد. در این جلسه مصوبات  قبلی بررسی و گزارش عملکرد ادارات متولی اجرای مصوبات ارائه  شد.فرماندار سردشت در سخنانی ضمن تاکید بر جدیت بیشتر دستگاههای متولی در امر مبارزه با مواد مخدر افزود:امروز مواد مخدر به عنوان یک معظل اجتماعی فراگیر و همچنین ابزاری برای ضربه زدن دشمنان به نظام اسلامی تبدیل شده که در این راستا باید از تمام توان و ظرفیت شهرستان در راستای مبارزه با مواد مخدر استفاده کنیم و در امر شناسایی  باندها، سردسته ها و دانه درشتهای قاچاق مواد مخدر یاری رسان نهادهای نظامی و امنیتی باشیم.

فرماندار همچنین بر لزوم آگاه سازی و فرهنگ سازی به عنوان ابزارهای پیشگیری و بالا بردن سطح آگاهی و هوشیاری جامعه تاکید کرد و استفاده از ظرفیت های موجود در حوزه فرهنگ در شهرستان را خواستار شد.

برنامه ریزی برای اوقات فراغت جوانان در فصل تابستان، برگزاری برنامه های فرهنگی و اجتماعی با محوریت مواد مخدر، تشدید برخورد در نوار مرزی با احداث برجکها و پاسگاههای جدید مصوباتی بودند که در این جلسه مطرح شد.

# نظر : 0