سردشت آماده برپایی جشن های باشکوه دهه فجر

مراسمات بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی برنامه ریزی شد

مراسمات بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی برنامه ریزی شد
جلسه برنامه ریزی مراسمات گرامیداشت دهه فجر در فرمانداری سردشت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سردشت روز شنبه 98/11/5 جلسه برنامه ریزی برگزاری مراسمات دهه فجر انقلاب اسلامی با حضور فرماندار و اعضای ستاد برگزاری مراسمات و مناسبت ها در سالن اجتماعات فرمانداری سردشت برگزار شد.
در این جلسه فرماندار سردشت به گوشه ای از برکات انقلاب اسلامی اشاره کرد و افزود: قبل از انقلاب وضعیت سیاهی بر کشور حاکم بود و اداره امورات رسمی دولت به دست مستشاران خارجی افتاده بود که تصویب قانون ننگین کاپیتالاسیون نمونه عینی این واقعیت بود.
فرماندار افزود: حضرت امام خمینی(ره) در مقابل این خیانت بزرگ سخنانی کوبنده بیان فرمودند که جرقه های شروع انقلاب اسلامی زده شد و گروه های انقلابی بصورت مخفی در تمامی کشور تشکیل شد و این حرکت مبارک سرانجام به پیروزی و فتحی تاریخی ختم شد.
فرماندار خاطر نشان کرد: قبل از انقلاب در بعد علمی و آموزشی، هم از نظر کیفی و هم از نظر کمی در وضعیت بسیار اسفباری قرار داشتیم، و به برکت انقلاب اسلامی چیزی که امروز می بینیم شکوه و اقتدار علمی در تمامی زمینه هاست تا جایی که محققان و داشنمدان ما به عنوان صاحب نظر در عرصه های جهانی شناخته شده اند.
اقصی نخشی پور به اقتدار و توسعه نظامی در ایران بعد از انقلاب اشاره کرد و گفت: به برکت انقلاب هم اکنون در حوزه نظامی قدرت بلامنازع منطقه و جهان هستیم و در هم کوبیدن پایگاههای آمریکا همراه با درهم شکستن قدرت پوشالی آنان با تلفات و خسارت هایی که هر روز پنهان می کنند ، نمونه ای از این شکوه و قدرت تسلیحاتی و نظامی است. 
فرماندار در ادامه به لزوم برپایی مراسمات باشکوه در دهه فجر امسال اشاره کرد و افزود: با توجه به اینکه در آستانه برگزاری انتخابات قرار داریم باید مراسمات گرامیداشت دهه فجر امسال و علی الخصوص راهپیمایی 22 بهمن پر شور تر از همیشه برگزار شود تا علاوه بر اینکه مشت محکمی بر دهان دشمنان و زورگویان زده باشیم، اتحاد و یکپارچگی خود و لبیک به فرمان رهبری و حرکت در مسیر ایشان را بار دیگر به جهانیان به اثبات برسانیم.
در ادامه این مراسم برنامه های پیشنهادی گرامیداشت دهه فجر از طرف مسئولین ادارات ارائه شد و نحوه برگزاری برنامه ها با توجه به روزهای این دهه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.


 

# نظر : 0