فرماندار سردشت:

صیانت از حقوق شهروندی از برنامه های شاخص دولت تدبیر و امید است

صیانت از حقوق شهروندی از برنامه های شاخص دولت تدبیر و امید است
جلسه ستاد صیانت از حقوق شهروندی با حضور فرماندار سردشت و اعضای ستاد با دستور بازبینی ارزیابی عملکرد ادارات و تشریح برنامه های ستاد در سال 98 برگزار شد

فرماندار سردشت ارتقاء سطح ادارات در حوزه ارزیابی عملکرد را حائز اهمیت خواند و افزود: در حوزه صیانت از حقوق شهروندی و عفاف و حجاب در شرایط مطلوبی هستیم و انتظار داریم در سال 98 با اجرای برنامه های جدید به وضعیت بهتری دست یابیم.

به اطلاع پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری سردشت جلسه ستاد صیانت از حقوق شهروندی با حضور فرماندار سردشت و اعضای ستاد با هدف بازبینی ارزیابی عملکرد ادارات شهرستان در حوزه حقوق شهروندی و شناسایی نقاط قوت و ضعف ادارات مطابق آیین نامه و برنامه ریزی برای سال 98 برگزار شد.

نخشی پور فرماندار سردشت تکریم واقعی ارباب رجوع و صیانت از حقوق شهروندی را از برنامه های شاخص دولت تدبیر و امید عنوان کرد و افزود: انجام بازرسی و بازدید از ادارات شهرستان با رویکرد ارتقاء سطح و مثبت اندیشی انجام می گیرد و در این خصوص نهایت همکاری و تعامل با ادارات لحاظ خواهد شد.

وی خاطر نشان کرد: تمامی ادرات موظف به استقرار میز خدمت در اداراه هستند و در راستای توسعه این بخش که به منظور برقراری ارتباطی نزدیک و صمیمانه با مردم و پیگیری جدی خواسته های آنان طراحی شده است، باید برنامه ریزی و تلاش مضاعف صورت گیرد.

فرماندار به اهمیت موضوع عفاف و حجاب اشاره کرد و افزود: اهمیت حجاب تا جایی است که  داشتن حجاب تاثیر مستقیم در تحکیم بنیان خانواده را دارد و همچنین بی حجابی و دوری از عفت از عوامل سست شدن زیربنای برخی از خانواده هاست که این موضوع می تواند به صورت علمی مورد تحقیق و پژوهش قرار گیرد که فرمانداری ضمن حمایت از این طرح تحقیقاتی از مقالات و مباحث برتر تقدیر و تشکر بعمل خواهد آورد.

فرماندار در پایان بر راه اندازی دولت الکترونیک در ادارات اشاره کرد و گفت: ادارات سطح شهرستان با رایرنی با مدیران کل و برآورد هزینه های اجرایی این طرح نسبت به راه اندازی سیستم دولت الکترنیک در ادارت اقدام کنند.

# نظر : 0