مشکلات شهر میرآباد در جلسه شورای اداری بررسی شد

مشکلات شهر میرآباد در جلسه شورای اداری بررسی شد

مشکلات شهر میرآباد در جلسه شورای اداری بررسی شد

اقصی نخشی‌پور امروز  در جلسه شورای اداری سردشت با محکوم کردن اقدام دولت امریکا اظهار داشت: تروریستی خواندن نهاد مقدس سپاه یک حماقت بین المللی بود که توسط رییس جمهور آمریکا اعلام شد. 

وی افزود: همگان بر این امر معتقد هستند که حضور این نیروی مردمی و ارزشمند که همیشه در قلوب مردم ایران جای دارد، نقش مهم و تاثیر‌گذاری در آبادانی کشور داشته است. 

فرماندار سردشت در بخش دیگری از سخنانش در رابطه با مشکلات سردشت بیان کرد: روسای ادارات باید برای اجرای طرح‌های شهرستانی بازه زمانی مشخصی را تعیین کنند و در مدت یکسال به جهت جلوگیری از تعدیل مصالح و اعتبارات، طرح‌ها را به سرانجام برسانند. 

وی اضافه کرد: ادارات باید اعتباراتی را که در کمیته برنامه‌ریزی و توسعه شهرستان برای آنها تخصیص پیدا می‌کند به صورت بهینه در طرح‌ها هزینه کرده و اتلاف منابع را به حداقل برسانند. 

نخشی‌پور از شروع فعالیت مرکز مهارت آموزی شهر میرآباد خبر داد و گفت: با توجه به نشستی که با مدیر کل سازمان فنی و حرفه‌ای استان انجام شد مقرر شده تا این مرکز در شهر میرآباد فعال شود. 

وی راه مواصلاتی روستایی میرآباد به «ساوان» و «آلواتان» را محور توسعه این منطقه از شهرستان عنوان کرد و بیان داشت: این مسیر با 15 روستای برخور‌دار باید با ترک تشریفات در اسرع وقت به پیمانکار واگذار شود تا بهسازی و آسفالت 12 کیلومتر از آن وارد فاز اجرایی شود.

فرماندار سردشت با هشدار نسبت به مدیران کم کار شهرستانی، اظهار داشت: مردم نجیب این شهرستان نیازمند توجه و خدمت رسانی بدون منت هستند که مدیران باید در این راستا تلاش مضاعفی از خود نشان داده و خود را با این سرعت عمل هماهنگ کنند چون در غیر این صورت از جرگه خدمت رسانی حذف و تغییر خواهند کرد. 

وی در خصوص جاماندگان دریافت سهمیه سوخت مرزنشینان گفت: سه هزار نفر از دریافت سهمیه سوخت مرزنشینان جا مانده‌اند که در این راستا برای شامل شدن شهر‌های سردشت، میرآباد، نلاس و ربط، مکاتباتی صورت گرفته اما تاکنون جوابی وصول نشده است. 

نخشی‌پور افزود: به زودی هیاتی اقتصادی به همراه معاون اقتصادی استاندار آذربایجان‌غربی در سردشت حاضر و موضوع جا‌ماندگان و شامل شدن شهر‌های این شهرستان برای دریافت سهمیه سوخت مرزنشینان در آن بررسی می‌شود.

ضرورت احداث سالن جلسات بخش وزینه، قول مساعد یک میلیارد ریالی برای رفع مشکل آب‌های سطحی در منطقه «کشاوه» شهر نلاس، احداث مجتمع فرهنگی و هنری میرآباد، مطالعه فاضلاب شهر میرآباد، اجرایی شدن جاده بناویله به نلاس از جمله موارد دیگری بود که در این جلسه مطرح شد.

# نظر : 0