برگزاری مراسم جشن پیروزی انقلاب اسلامی در سردشت

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری سردشت روز سه شنبه 98/11/15 برنامه های گرامیداشت دهه مبارک فجر در شهرستان سردشت با برگزاری جشن اتقلاب تداوم یافت.این مراسم پرشور و باشکوه با حضور فرماندار سردشت و اعضای شورای اداری، دانش آموزان، دانش جویان ، هنرمندان و جمعی از مردم سردشت در سالن فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.
فرماندار سردشت در این مراسم طی سخنانی به مقایسه وضعیت حاکم بر ایران در روران رژیم پهلوی و بعد از انقلاب پرداخت.
فرماندار سردشت وضعیت اقتصادی، معیشتی، فرهنگی، سیاسی، آموزشی، علمی و نظامی دوران طاغوت و وابسیگی تمام و کمال آن روزها به غرب را با توسعه و شکوه نظام اسلامی و استقلال و عدم وابستگی امروز مقاسیه کرد و افزود: با پیروزی انقلاب اسلامی تمامی معادلات غرب و شرق به هم خورد و در حوزه ژئوپولوتیکی جهان یک قدرت تازه شکل گرفته به عرصه جهانی اضافه شد که جمهوری اسلامی ایران بود.
اقصی نخشی پور تصریح کرد: این نظام با آرای 99/85 درصدی مردم ایران در رفراندومی که همه آری گفتند بر سر کار آمد و پس از آن روزنه ها  و درهای  توسعه و پیشرفت، ترقی، استقلال و آزادی به روی مردم باز شد و عدم وابستگی به شرق و غرب شعاری بود که تا کنون نیز به قوت خود باقی و ماندگار است.
فرماندار در ادامه آماری از پیشرفتهای ایران اسلامی در تمامی زمینه ها طبق آمارهای جهانی ارائه داد و در پایان به موضوع راهپیمایی 22 بهمن و همچنین انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در 2 اسفند اشاره کرد و از همگان خواست جهت شکوه هرچه بیشتر ایران اسلامی و توجه به توسعه و ترقی بیشتر منطقه، در راستای هرچه باشکوه تر برگزار کردن این 2 برنامه بسیار حیاتی و مهم هرچه در توان دارند انجام دهند.
اجرای سرود، قطعه های موسیقی سنتی، نمایش و تاتر و اجرایش حرکات رزمی ورزشی از دیگر برنامه هایی بود که در این مراسم برگزار شد.