️جلسه هماهنگی برگزاری  هشتمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشورسال (سال ۹۹) در شهرستان سردشت برگزار شد:

✍به گزارش پایگاه اطلاع رسانی  فرمانداری،جلسه هماهنگی برگزاری آزمون استخدامی در شهرستان سردشت به ریاست فرماندار، بخشدار مرکزی، مدیر آموزش وپرورش، شهردار سردشت و ربط،مسئولین نظامی،انتظامی،امنیتی، رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت،اتاق اصناف و دیگر اعضای حاضر، در محل سالن اجتماعات  فرمانداری برگزار گردید
 
🔹️نخشی پور فرماندار سردشت با اشاره به اهمیت برنامه ریزی مناسب برای برگزاری آزمون استخدامی خاطر نشان کرد:باید شرایط طوری مهیا شود که همه داوطلبان در این آزمون شرکت نمایند.
🔹️نماینده عالی دولت اظهارداشت:
همه دست اندرکاران و دستگاههای عضو ستاد باید از تمامی ظرفیت های اداری برای برگزاری آزمون استخدامی مثل گند زدایی محل برگزاری ، سیستم گرمایشی ،نظم و امنیت و… را مد نظر قرار داده تا این آزمون به بهترین شکل برگزار گردد.
🔹️وی در ادامه گفت:با محیطی مناسب و تهویه هوا در سالن، و رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی  شاهد این باشیم که داوطلبان با آرامش و دقت حواسشان متمرکزباشد.
🔹️این مقام مسؤول در پایان بر لزوم آمادگی دستگاههای مجری بویژه ادارات برق،شهرداری،نیروی انتظامی برای کنترل ترافیک مسیر و اورژانس در این آزمون تاکید کرد.
▪️شایان ذکراست: این آزمون دومین آزمون استخدامی است که در شهرستان سردشت برگزار می شود
▪️متولی و اجرای این آزمون اداره آموزش وپرورش شهرستان خواهد بود و تعداد داوطلبان شرکت کننده در شهرستان سردشت ، ۱۱۶۴نفر می باشد که ۶۱۱نفر خانم و ۵۵۳ نفر آقا در ۱۰ حوزه امتحانی در روزهای ۱۰ و ۱۱ دی ماه پنجشنبه و جمعه  به رقابت می پردازند.