در دیدار معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی آذرباجان غربی با فرماندار سردشت

موضوعات حوزه سلامت شهرستان سردشت مورد بحث و بررسی قرار گرفت

موضوعات حوزه سلامت شهرستان سردشت مورد بحث و بررسی قرار گرفت
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی استان آذربایجان غربی با فرماندار سردشت دیدار کرد و موضوعات حوزه سلامت سردشت مورد بررسی قرار گرفت

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سردشت صبح روز یکشنبه 98/8/19 معاون اموربهداشتی دانشگاه علوم پزشکی وخدمات بهداشتی درمانی آذربایجان غربی با فرماندار سردشت دیدار کرد.
در این دیدار فرماندار شهرستان سردشت ضمن ابراز خرسندی از حضور معاون امور بهداشتی دانشگاه در سردشت اظهار نمود: با توجه به سیاست دولت تدبیر وامید در بکارگیری بانوان فعال و دارای نفوذ در سطح شهرستان،خوشبختانه امروزشاهد بانوی فعال وبومی که در عرصه سلامت سابقه طولانی داشته است و سکاندار عرصه سلامت شده است هستیم. 
فرماندار سردشت اطمینان داد با توجه به توان ، دلسوزی وتجربه شخص اول عرصه سلامت شهرستان سردشت ، انشااله شاهد توسعه روز افزون و ارتقاء روبه رشد شاخص های عرصه سلامت باشیم .
در این دیدار دو طرف به بررسی  مسائل ، مشکلات و کاستی های حوزه بهداشت ودرمان پرداخته و ابراز امیدواری نمودند با همت وتلاش مسئولین شهرستان بتوان در برطرف نمودن کاستی ها ومشکلات پیش روی عرصه سلامت قدم های مثبتی بردارند. 
در آخر فرماندار سردشت از مسئولین شهرستان و استانی عرصه سلامت درخواست نمود با توجه به حضور نمایندگان کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی در روزهای آتی در شهرستان سردشت نسبت به اعلام نیازمندیهای حوزه بهداشت و درمان و تامین تجهیزات پزشکی لازم برای شهرستان اقدام تا بتوان جوابگوی مطالبات مردم سطح شهرستان باشیم .

دکتر رسول انتظار مهدی معاون اموربهداشتی دانشگاه علوم پزشکی وخدمات بهداشتی درمانی آذربایجان غربی نیز از حمایت های فرمانداری و اعضای شورای اداری شهرستان در حوزه بهداشت ودرمان قدردانی و ابراز امیداوری نمود با توجه به تغییرات بعمل آمده شده در حوزه مدیریتی عرصه سلامت شهرستان، انشاا...بتوان شاهد ارتقاء وشکوفایی این حوزه درسطح شهرستان باشیم .

# نظر : 0