دوازده همین جلسه ستاد مقابله با بیماری کرونا ویروس شهرستان سردشت برگزار شد:

  به گزارش روابط عمومی فرمانداری،دوازده همین جلسه ستاد مقابله با بیماری کروناروز یکشنبه 31 فروردین سالجاری به ریاست "اقصی نخشی پور"فرماندار شهرستان سردشت با موضوع رسیدگی به وضعیت اصناف وقشرهای آسیب دیده شهرستان براثر کرونا برگزارگردید.

نخشی پورضمن تبریک سال جدید وگرامیداشت نامگذاری سال جهش تولید و 29 فروردین سالروز ارتش جمهوری اسلامی

وی با تاکید براینکه پیشگیری از شیوع ویروس کرونا نیازمند همکاری اقشار مردم است و شیوع این بیماری کاهش و تقریبا مهار شده که موجب تداوم این روند می طلبد اجرای اقدامات و تمهیدات باقوت و شدت بیشتری ادامه داشته باشد.با رعایت طرح فاصله گذاری اجتماعی و اصول بهداشتی مجاب نماید تا بتوانیم در مقابل با این ویروس موفق عمل نمایم.

مقام عالی شهرستان افزود:باوجود توصیه های آقای شهریاری استاندار آذربایجان غربی برضرورت توجه بیشتربه شهرستان سردشت بلحاظ جانبازان شیمیایی تا اکنون هیچ جانباز شیمیایی در شهرستان وجود ندارد.از امیری ریاست اداره بنیاد شهید و امور ایثار گران تقدیر و تشکر نمود.

نخشی پور اظهار داشت در طی 5 مرحله حدود 1360بسته اقلام بهداشتی از قبیل(دستکش،ماسک،ژل و ...)در بین جانبازان توزیع شده و درآینده ادامه دار خواهد بود.

فرماندارخاطر نشان کرد:کماکان تا اطلاع ثانوی فعالیت برخی از اصناف پرخطرممنوع می باشد.

درپایان امام جمعه سردشت اشاره ای به کلینیک مصدومین شیمیایی کردو گفت بهتراست کلینیکی  به اسم کلینیک مصدومین شیمیایی نداشته باشیم و تنها به چند ماسک و دستکش و... اکتفا نکنیم و از ستاد اجرایی امام (ره)بخواهیم کلینیک را تجهیز و خدای ناکرده اگربحرانی بدتر از کرونا آمد بتوانیم آن را مدیریت کنیم.