بازدید فرماندار و امام جمعه سردشت از مرکز فنی و حرفه ای

به مناسبت گرامیداشت هفته ملی مهارت انجام گرفت؛

بازدید فرماندار و امام جمعه سردشت از مرکز فنی و حرفه ای

به مناسبت نکوداشت هفته ملی مهارت،" لقمان خسروپور " فرماندار شهرستان سردشت و " حاج ماموستا محمد واوی " امام جمعه سردشت از مرکز فنی و حرفه ای بازدید و از رییس و کارکنان آن تجلیل به عمل آوردند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سردشت، فرماندار سردشت در این دیدار  ضمن تبریک به مناسبت گرامیداشت هفته ملی مهارت گفت: مهارت آموزی و آموزش عملی  افراد جویای کار در شرایط کنونی  جامعه  بسیار ارزشمند و مهم است ضمن اینکه می توان به عنوان زکات علمی و زکات دانش تلقی کرد ، عاملی مهم برای اشتغالزایی و کسب و کار است.

لقمان خسروپور افزود: با توجه به شرایط کنونی، شهرستان نیازمند به آموزش های مهارتی و فنی است چراکه اشتغالزایی یکی از دغدغه های اصلی و بیکاری به عنوان یک موضوع حاد درآمده است.

رشیدی رییس مرکز فنی و حرفه ای شهرستان سردشت نیز در این دیدار ضمن ارائه گزارشی از عملکرد گفت: این مرکز با دارا بودن 7 کارگاه ثابت و 63 کارگاه سیار در 43 رشته مختلف در بخش دولتی و 24 آموزشگاه آزاد تعداد 79 دوره به مقدار 176 هزار و 500 نفر ساعت آموزش و برای 729 نفر از بانوان و آقایان دوره مهارتی ، کارآفرینی و مشاوره کسب و کار برگزار شده اشت.

در پایان فرماندار سردشت به مناسبت گرامیداشت هفته ملی مهارت از رییس و کارکنان این مرکز تجلیل به عمل آورد، همچنین از خیر مهارتی و تعدادی از مربیان برتر نیز تجلیل شد.