با حضور فرماندار سردشت

ستاد تنظیم بازار شهرستان سردشت تشکیل جلسه داد

ستاد تنظیم بازار شهرستان سردشت تشکیل جلسه داد
جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان سردشت با موضوع جلوگیری از افزایش قیمت کالاها تشکیل شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سردشت روز شنبه 98/8/25 جلسه ستاد تنظیم بازار در سالن اجتماعات فرمانداری سردشت تشکیل شد.

فرماندار سردشت در این جلسه ابتدا  به موضوع افزایش قیمت بنزین اشاره کرد و گفت: از مزیت اصلی این طرح بازگشت درامد حاصل از آن  به دهک های پایین جامعه است.

فرماندار افزود: این طرح همچنین مصرف بی رویه بنزین که توسط دهک های بالای جامعه انجام می شد را کنترل و تاثیر بسزایی در صرفه جویی مصرف بنزین خواهد داشت.

نخشی پور همچنین از به اجرایی شدن بسته های حمایتی اشاره کرد و گفت: در کنار طرح ساماندهی قیمت بنزین، بسته های حمایتی برای اقشار کم درآمد جامعه، تمامی خلا های احتمالی را  پوشش خواهد داد.

فرماندار در پایان سخنانش بر لزوم ثبات قیمت ها تاکید و افزود: هرگونه افزایش قیمت کالا ها و خدمات غیرقانونی است و این موضوع را بصورت جدی رصد و مدیریت خواهیم کرد و رعایت انصاف و اخلاق اسلامی انتظار و خواسته ما از مردم متدین و همیشه در صحنه سردشت است.

در این جلسه همچنین حامد رمضانی ریاست اداره صنعت، معدن و تجارت ضمن ارائه گزارشی از عملکرد ستاد تنظیم بازار از راه اندازی ایستگاه بازرسی و کنترل بازار در سطح شهر خبر داد.

روسای اتحادیه های صنفی نیز که از مدعوین این جلسه بودند پیشنهادات خود در خصوص اجرایی شدن بهتر طرح کنترل قیمت ها در شرایط کنونی را مطرح کردند.

# نظر : 0