پیام فرماندار به مناسبت 22مردادماه،روز تشکلها و مشارکتهای اجتماعی:

پیام فرماندار به مناسبت 22مردادماه،روز تشکلها و مشارکتهای اجتماعی:
فرماندارگفت:داوطلبانه بودن فعالیت در تشکل ها نشان از خصلت والای انسانی فعالین این بخش دارد که با صرف زمان زندگی خود در راه اعتلاء اهداف تشکل و یاری رساندن به همنوعان برترین دلیل انسانیت را به نمایش می گذارند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، "اقصی نخشی پور"در پیامی، "۲۲ مرداد ماه روز ملی تشکلها و مشارکتهای اجتماعی" را به همه موسسات مردم نهاد شهرستان سردشت تبریک گفت:

متن پیام به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

داوطلبانه بودن فعالیت در تشکل ها نشان از خصلت والای انسانی فعالین این بخش دارد که با صرف زمان زندگی خود در راه اعتلاء اهداف تشکل و یاری رساندن به همنوعان برترین دلیل انسانیت را به نمایش می گذارند.

 بی شک خدمت خالصانه و از جنس مردم برای مردم اجری بی انتها دارد که امروزه نماد این مشارکت در قالب سازمان های مردم نهاد و تشکل های غیر دولتی تجلی و نمود یافته است که نتیجه ی آن رسیدن به جامعه ای پویا، پر نشاط و عاری از آسیب های اجتماعی است که در این میان نقش سازمان های مردم نهاد و واحد های مشارکتی اجتماعی و مدنی بر هیچ کس پوشیده نیست.


در همین راستا و ضمن گرامیداشت روز تشکل ها و مشارکت های اجتماعی فرارسیدن این روز مبارک را خدمت تمامی تلاشگران بی ادعا در عرصه ی فرهنگ و اجتماع بالاخص مسئولین و اعضاء سازمان های مردم نهاد شهرستان سردشت تبریک عرض نموده و از درگاه خداوند متعال سربلندی و توفیق روزافزون شما عزیزان را خواستاریم.

اقصی نخشی پور
فرماندار شهرستان سردشت