دکتر "محمد مهدی شهریاری " استاندار آذربایجان غربی؛در پایان سفر یک روزه خود به #دیدار خانواده شهید مدافع سلامت سامان قادری رفت:


 استاندارآذربایجان غربی در این دیدار ضمن تبریک به مناسبت ایام الله دهه مبارکه فجر گفت: با شیوع ویروس کرونا کادر درمان در خط مقدم مبارزه قرار گرفتند و تاکنون تعداد زیادی از کادر درمان در سراسر کشور به فیض شهادت نائل آمده اند.
 
شهریاری افزود: امروز کادر درمانی مانند دوران دفاع مقدس برای خدمت با تمام توان مشغول خدمت رسانی هستند و در این راه تا پای جان ایستاده اند.
 
وی تصریح کرد: ایثارگری و فداکاری کادر درمان در روزهای شیوع بیماری منحوس کرونا بر هیچ کس پوشیده نیست و همچنان جهادگرانه برای خدمت به بیماران در بیمارستان ها اقدام می کنند.
 
شهریاری با قدردانی از ایثار و فداکاری شهید سامان قادری و دیگر تلاشگران این عرصه ابراز امیدواری کرد که با مجاهدت کادر درمان و رعایت دستورالعمل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی هرچه زودتر شاهد کاهش چشمگیر شیوع بیماری و از بین رفتن آن باشیم.
 
سامان قادری پرستار بیمارستان امام (ره) سردشت بود که بعد از 10 روز تحمل بیماری کرونا در تاریخ 11 / 8 / 99 به درجه رفیع شهادت نائل آمد.
✍روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان سردشت

- جمعه ۱۷ بهمن ماه ۱۳۹۹