فرماندار سردشت:

وقتی که عهده دار مسئولیتی هستیم باید هر آنچه در توان داریم در طبق اخلاق بگذاریم

وقتی که عهده دار مسئولیتی هستیم باید هر آنچه در توان داریم در طبق اخلاق بگذاریم
جلسه شورای فرهنگ عمومی در فرمانداری سردشت برگزار شد.

فرماندار سردشت با بیان اینکه همه ما در قبال وظایفی که به ما محول شده اند مسئول هستیم افزود: همه ما در قبال خود، خانواده و اجتماع مسئولیت ها و وظایف سنگینی بر عهده داریم که باید به نحو شایسته آنها را انجام دهیم.
به گزارش رواط عمومی فرمانداری سردشت روز دوشنبه ۹۸/۱۱/۳۰ پنجمین جلسه شورای فرهنگ عمومی با موضوع بحث و بررسی و‌ ارائه پیشنهاد در راستای تقویت فرهنگ مسئولیت پذیری و مشارکت اجتماعی، در فرمانداری سردشت برگزار شد.
فرماندار سردشت مقوله مسئولیت پذیری را مبحثی بسیار مهم از منظر دین اسلام توصیف کرد و گفت: ما مدیران مسئولیت سنگین خدمت به مردم را عهده دار شده ایم که باید در این میدان آزمون الهی با رعایت قانون و اخلاق مداری سربلند و موفق بیرون بیاییم.
اقصی نخشی پور خاطرنشان کرد: اگر مسئولیت ها به درستی انجام نشوند شاهد افزایش آسیب های اجتماعی خواهیم بود.
فرماندار سردشت امر به معروف و نهی از منکر را یکی بارزترین نمونه های مسئولیت پذیری خواند و‌افزود: باید جامعه و علی الخصوص جوانان را به یکی از اصلی ترین معروفات که کار کردن‌و‌داشتن شغل است تشویق کنیم و شرایط را نیز برای آنها فراهم کنیم، همچنین آنان را با منکراتی که گریبانگیر جامعه شده است آشنا کنیم و با برنامه ریزی و‌کار دینی، فرهنگی و اجتماعی آنان را از این منکرات دور کنیم.
حاج ماموستا واوی امام جمعه شهرستان نیز به موضوع مسئولیت پذیری از منظر دین اشاره کرد و خواستار نتیجه بخش بودن جلسات شورای فرهنگ عمومی در سردشت شد.
در این جلسه همچنین مواردی در خصوص تقویت روحیه مسئولیت پذیری در ادارات و‌جامعه توسط اعضای جلسه مطرح و به عنوان مصوبات جلسه تنظیم شد.

# نظر : 0