پیام فرماندار شهرستان سردشت به مناسبت آغاز هفته سلامت:

پیام فرماندار شهرستان سردشت به مناسبت آغاز هفته سلامت:
نخشی پو در پیامی هفته سلامت را به تمامی پزشکان، پرستاران، کادر درمانی و دست اندرکاران حوزه بهداشت وسلامت شهرستان سردشت تبریک گفت :

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، اقصی نخشی پورفرماندار شهرستان سردشت به شرح ذیل به مناسبت آغاز هفته سلامت پیامی صادر کرد.

                                                                                                       بسم ا... الرحمن الرحیم

   آغاز هفته سلامت فرصت مغتنمی است برای قدردانی از تلاش و زحمات گسترده و همه جانبه کادر پزشکی و درمانی شهرستان سردشت که در طی سالیان متمادی وباتکیه بردانش، سلامتی را در سطح شهرها و روستاها به مردم ارزانی داشته و در راستای ارتقای کیفیت زندگی آنان از هیچ کوششی دریغ نکرده‌اند..
در ایامی که جهان، کشور وشهرستان مان با بیماری کرونا درگیر شده و این بیماری همه ابعاد زندگی مردم را تحت تاثیر قرار داده پزشکان، پرستاران و زحمت کشان حوزه سلامت همانند گذشته ایثارگرانه برای نجات جان بیماران و حفظ سلامت آحاد جامعه در تلاش اند و این تلاش و کار بی گمان در پیشگاه خداوند رحمان اجری عظیم و پاداشی بس بزرگ خواهد داشت.
اینجانب فرارسیدن هفته سلامت را به مدیرشبکه بهداشت، پزشکان، پرستاران، بهورزان و پرسنل خدوم دستگاه سلامت و بخصوص جان برکفانی که این روزها در سطح بیمارستان‌ها به بیماران درگیر ویروس کرونا خدمات ارائه می دهند صمیمانه تبریک عرض می‌کنم و سلامت یکایک‌تان را از درگاه حضرت حق مسالت می‌نمایم.

 

 

                                                        اقصی نخشی پور

                                                                                                                                                                                              فرماندار شهرستان سردشت