فرماندارشهرستان سردشت به مناسبت 26 مرداد ماه، سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی پیام تبریکی را صادر نمود:

فرماندارشهرستان سردشت به مناسبت 26 مرداد ماه، سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی پیام تبریکی را صادر نمود:
آزادگان هیچگاه متعلق به یک مقطع از تاریخ نیستند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری، اقصی نخشی پور فرماندارشهرستان سردشت به مناسبت 26 مرداد ماه، سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی پیام تبریکی را به شرح ذیل صادر نمود.

بسم الله الرحمن الرحیم

مقام معظم رهبری: آزادگان الماس های درخشان و آزموده ‌ترین فرزندان ملت هستند.
آرامش، آسایش، عزت و سربلندی امروز ایران اسلامی مرهون و مدیون دلاوری، ایثارگری و فداکاری بزرگ مردانی است که با تأسی از مکتب اهل بیت (ع) جان خود را در طبق اخلاص نهادند و با جانفشانی کشور را از خطر توطئه دشمنان مصون و محفوظ نگه داشتند. ایستادگی و مقاومت آزادگان سرافراز، که در طول سالهای سخت اسارت نه تنها روحیه دشمن را خرد کرد بلکه ملت ایران را در دنیا رو سفید و سربلند و همگان را به تعظیم و احترام در مقابل سرو قامتان همیشه استوار کشور وادار نمود ستودنی است.
آزادگان هیچگاه متعلق به یک مقطع از تاریخ نیستند چرا که پیام و سیره آنها فریاد سربلندی و شکوهمندی ملت ایران اسلامی است که برای همیشه ماندگار است و در هر زمان و مکانی می توان از آن بهره مند شد. همچنین قدردان زحمات، همراهی، صبر و متانت همسران مکرمه آزادگان که نقش بی‌بدیلی را در عرصه دفاع مقدس و دوران اسارت آزادگان و حتی تاکنون ایفا نموده اند هستیم.
اینجانب بیست و ششم مرداد ماه سالروز بازگشت قهرمانانه آزادگان سرافراز به خاک میهن عزیز را به احاد مردم شهرستان سردشت، خانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان غیور، آزادگان همیشه سرافراز این شهرستان تبریک گفته، از درگاه خداوند متعال توفیق، سلامتی، سربلندی و عزت ملت ایران را مسألت دارم.

اقصی نخشی پور
فرماندارشهرستان سردشت