برگزاری جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان سردشت :


به گزارش روابط عمومی فرمانداری، امروز چهارشنبه ۱۸تیرماه "اقصی نخشی پورفرماندار سردشت" در جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان که با حضور" عباس وندی نماینده هماهنگی برنامه و بودجه سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان" در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید گفت: سهم این شهرستان از بودجه سال ۹۹، از محل اعتبارات تملک دارایی‌های سرمایه‌ای استانی، ردیف‌های قانون استفاده متوازن از امکانات کشور، سه درصد نفت و گاز و اعتبارات ملی استانی ۳۵ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان در نظر گرفته شد.

اقصی نخشی‌پور در جلسه کمیته برنامه‌ریزی شهرستان سردشت اظهار کرد: با اولویت نیاز شهرستان، بیشترین سهم بودجه در بخش‌های خدمات شهری و روستایی، ورزش و جوانان، حمل و نقل، آموزش وپرورش، آب و فاضلاب ، کشاورزی و بهداشت و درمان مصوب شده است.
نخشی‌پور با تاکید بر اینکه کمیته برنامه‌ریزی تعیین کننده خط‌مشی و سند تدبیر، توسعه و نقشه راه شهرستان است افزود: تمامی مدیران ارگان‌ها و دستگاه‌های مرتبط باید در راستای تحقق برنامه‌های این کمیته و جذب اعتبارات ابلاغی تلاش کنند.


وی با تاکید بر اینکه هر اندازه مدیران در جذب اعتبارات فعال‌تر و توانمندتر باشند، بودجه بیشتری می‌توانند جذب کنند گفت: اولویت مدیران در جذب و هزینه‌کرد اعتبارات با طرح‌های نیمه‌تمام است.

فرماندار سردشت اولویت‌بندی را یکی از نکات مهم برای حل مشکلات شهرستان دانست و بیان کرد: مدیران باید با در نظر گرفتن سطح انتظارات جامعه، برنامه‌ریزی را براساس حل مشکلات مردم در حوزه‌های موجود انجام دهند.