خانواده های ۵۳ دانش آموز شهید شهرستان سردشت تجلیل شدند

به گزارش روابط عمومی فرماندار سردشت، روز پنج شنبه ۹۸/۱۱/۱۷ برنامه‌های گرامیداشت دهه مبارک فجر در شهرستان سردشت با محوریت ارج نهادن به مقام شهدا تداوم یافت.به همین مناسبت مراسم یادواره شهدای دانش آموزی با حضور فرماندار و اعضای شورای اداری و خانواده های شهدای دانش آموز و‌ معلمان و همچنین جمعی از دانش آموزان مدارس سردشت در مجتمع فرهنگی هنری سردشت برگزار شد.

فرماندار سردشت طی سخنانی ضمن تقدیر از برگزار کنندگان این مراسم معنوی و ارزشمند، یاد و خاطره‌ی ۵۳ شهید دانش آموز و ۱۱ شهید فرهنگی سردشت را گرامی داشت و فرهنگ شهادت پروری مردم سردشت را مثال زدنی خواند.

فرماندار سردشت به اقدامات دولت در منطقه مرزی سردشت اشاره کرد و افزود: دولت جمهوری اسلامی در پاسخ به جان فشانیها و شهادت طلبی های مردم سردشت با اجرای طرحها و خدمات رسانی های گسترده سنگ تمام گذاشته و امسال نیز شاهد افتتاح ۱۲۲ پروژه با اعتباری بالغ بر ۷۰۰ میلیارد ریال در منطقه هستیم.

در ادامه فرمانده سپاه پاداران سردشت و ریاست آموزش و پرورش نیز در این مراسم سخنانی بیان کردند.

در این مراسم همچنین اجرای سرود، خواندن وصیت نامه شهید حججی ، خواندن شعر انقلابی برگزار شد و‌در پایان مراسم نیز از خانواده های شهدای دانش آموز با اهدای تندیس و لوح تقدیر و هدایا، تجلیل بعمل آمد.