بازدید فرماندار سردشت از طرح احداث جاده ربط به بوکان

بازدید فرماندار سردشت از طرح احداث جاده ربط به بوکان 

فرماندار سردشت به همراه بخشدار بخش ربط، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر ربط و رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای از اجرای عملیات احداث جاده روستایی " گوله " سردشت تا روستای " زاواکیوه " بازدید به عمل آورد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سردشت ، فرماندار سردشت در حین بازدید از این طرح با اشاره به اهمیت آن گفت: این طرح در سه فاز به طول 13 کیلومتربا اعتباری بالغ بر 184 میلیارد ریال در حال اجرا است.

لقمان خسروپور افزود: در فاز نخست به طول 4 کیلومتربا احداث 11 پل و اعتبار 75 میلیارد ریال در حال اجرا است که تاکنون خاکبرداری با حجم 100 هزار متر مکعب انجام شده است.

خسروپوربیان کرد: فاز دوم نیز به طول 7 کیلومتر با احداث 22 پل و اعتبار 109 میلیارد ریال در حال اجرا است و تاکنون خاکبرداری به طول 4 کیلومتر و با حجم 40 هزار متر مکعب انجام شده است.

وی با بیان اینکه فاز سوم و چهارم در حوزه استحفاظی بوکان است اضافه کرد: فاز سوم به طول 5 کیلومتر و با خاکبرداری به حجم 30 هزار متر مکعب در حال اجرا می باشد و فاز چهارم به طول 3 و نیم کیلومتر نیز به اتمام رسیده و آماده آسفالت است.

فرماندار سردشت ضمن تقدیر از تلاش و پیگیری نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، بهبود وضعیت راه های مواصلاتی را از اولویت برنامه ها عنوان داشت و بر تسریع در روند اجرای طرح های راه تاکید کرد.