برگزاری جلسه هماهنگی و برنامه‌ریزی اجرای طرح محله محور "شهید سلیمانی" برای قطع زنجیره کرونا در آذربایجان غربی و شهرستان سردشت:

✍ به گزارش روابط عمومی فرمانداری سردشت، امروز یکشنبه (۹۹/۰۹/۰۹) جلسه هماهنگی و برنامه‌ریزی اجرای طرح محله محور «شهید سلیمانی» برای قطع زنجیره اپیدمی بیماری کرونا در آذربایجان غربی به ریاست «شهریاری» استاندار آذربایجان غربی و با حضور «اقصی نخشی پور » فرماندار شهرستان سردشت، جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، کارشناس شبکه بهداشت و درمان، رئیس جمعیت هلال احمر و  شهردار سردشت ونلاس بصورت  #ویدئو_کنفرانس برگزار گردید.

🔹طرح مبتنی بر محله و خانواده محور، منطبق بر نظام گسترش شبکه بهداشتی و درمانی، جلب مشارکت مردمی، ارائه فعال خدمات و مراقبتها، جلب همکاری بین بخشی، بهره گیری از ظرفیت های برنامه هر خانه یک پایگاه سلامت و استفاده از فناوری های نوین است.

🔹در این طرح به شیوه محله محور و خانواده محور با شعار “هر خانه یک پایگاه سلامت” برای مقابله با کرونا برنامه‌هایی با همکاری هلال احمر، بسیجیان و شبکه بهداشت اجرا می‌شود.

🔹هدف از این طرح پیشگیری، کنترل، آموزش، غربالگری و شناسایی بیماران کرونایی در هر محله و جلوگیری از حضور آن‌ها در سطح شهر است.

🔹اولین قدم در این طرح ، اطلاع رسانی خوب به مردم و انتخاب تیم عالی که ضمن تکریم مردم بهترین خدمات را به مردم ارائه نمایند.

[ این طرح رایگان بوده و هیچگونه هزینه ای برای مردم ندارد.]