جلسه هماهنگی برگزاری آزمون کنکور سراسری در سردشت برگزار شد.

◽️ جلسه هماهنگی و برنامه ریزی برای برگزاری کنکور سراسری 1401 به ریاست لقمان خسروپور فرماندار سردشت و با حضور جمعی از روسای ادارات در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

 ◽️ لقمان خسروپور فرماندار  سردشت در این جلسه، برگزاری کنکور سراسری 1401 را، از بزرگترین رخداد و هماورد علمی برشمرد و برحساسیت و نگاه ویژه دستگاه‌های متولی برای برگزاری کنکور تاکید کرد.

 ◽️ فرماندار سردشت در این جلسه با اشاره به اهمیت برنامه ریزی مناسب برای برگزاری کنکور سراسری خاطر نشان کرد: باید با برنامه ریزی و هماهنگی کامل، شرایطی بدون استرس و محیطی آرام برای داوطلبین در این

رقابت آموزشی بوجود آورده شود بی شک این آزمون سرنوشت دانش آموزان را بعد سالها تلاش و کوشش رقم می زند و نباید تحت هیچ شرایطی خللی در نظم ، آرامش و تمرکز دانش آموزان به وجود آید.

◽️ وی ادامه داد: کمیته‌ای متشکل از همه دست اندرکاران برگزاری آزمون باید ایجاد و قبل از برگزاری روز آزمون بازدیدی از حوزه‌ها به عمل آید تا تمامی مسائل برگزاری کنکور همچون محل برگزاری ، سیستم سرمایشی،

نظم و امنیت را مد نظر قرار داده و این آزمون به بهترین شکل ممکن برگزار شود.

◽️ وی در پایان از دستگاههای اجرایی از قبیل آموزش و پرورش، شبکه بهداشت و درمان،  نیروی انتظامی، ادارات خدمات رسان خواست تا با برنامه ریزی دقیق و موثر زمینه برگزاری کنکوری باشکوه را فراهم‌ نمایند.

◽️ آزمون کنکور سراسری برای سومین سال متوالی در این شهرستان با شرکت 2 هزار و 261 نفر داوطلب در 7 حوزه در 4 روز از روز چهارشنبه هشتم لغایت دوازدهم تیرماه برگزار می‌شود.