به مناسبت هفته دولت برگزار شد

نشست فرماندار سردشت با دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستا

نشست فرماندار سردشت با دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستا
مراسم نشست فرماندار با دهیاران و شوراهای اسلامی شهر و روستا به مناسبت هفته دولت در سالن اجتماعات فرمانداری سردشت برگزار شد

فرماندار سردشت در جمع دهیاران و شوراهای اسلامی شهر و روستا گفت: دهیاران و شوراهای اسلامی که رابطه تنگاتنگی با مردم دارند ، بهترین سخنگو برای بازگو کردند اقدامات ارزنده دولت در طول هفته دولت بین مردم هستند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری سردشت، مراسم نشست فرماندار با دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستا روز دوشنبه 98/6/4 در سالن اجتماعات فرمانداری سردشت برگزار شد.
در این مراسم که بخشداران مرکزی و وزینه و تعدادی از روسای ادرات سردشت نیز حضور داشتند فرماندار بر لزوم بازتاب گسترده کارنامه درخشان دولت تدبیر و امید در بین مردم تاکید کرد و افزود: اقداماتی که دولت کریمه جمهوری اسلامی در منطقه انجام داده بسیار ارزشمند است و برجسته ترین اقدامات نیز در دولت تدبیر و امید انجام گرفته که نیازمند توجه و تقدیر است.
فرماندار ضمن تقدیر از تلاش شوراهای اسلامی و دهیاران که با وجود تمامی کاستیها و مشکلات، در تداوم فعالیت ها مصمم و جدی هستند و ارتباط مطلوبی با ادارات برقرار کرده اند افزود: باید سعی کنیم در طول هفته دولت اقدامات دولت را بین مردم بازگو کنیم تا همگان در جریان تلاشهای دولت در راستای محرومیت زدایی قرار گیرند.
فرماندار در ادامه به گوشه های از اقدامات انجام شده در منطقه اشاره کرد و افزود:
افتتاح سد و نیروگاه سردشت و همچنین رسمی شدن مرز کیله، دو اقدام شاخص و برجسته در تاریخ شهرستان سردشت هستند که در ادامه توجهات، تلاشها و پیگیریهای استاندار محبوب،پرتلاش و توسعه مدار استان آذربایجان غربی و مقامات عالی کشوری در دولت تدبیر و امید محقق شدند.وی خاطر نشان کرد: تبدیل به شهر شدن نلاس که از آرزوهای دیرینه مردم نلاس بود در همین دولت به واقعیت تبدیل و برآورده شد.
نخشی پور به قسمتهای دیگری از خدمات دولت در منطقه اشاره کرد که گاز رسانی روستایی بی سابقه، آب رسانی روستایی، آسفالت جاده ها، خدمات بهداشتی درمانی، خدمات آموزشی و تاسیس مدارس و آموزشگاهها، احداث تصفیه خانه عظیم در منطقه، اقدامات ورزشی و ساخت سالن های ورزشی، طرحهای عظیم کشاورزی و آبخیزداری، پروژه های گردشگری و توسعه بوم گردی، واریز درامدهای فروش مرز به حساب مرزنشینان با عنایت مقام عالی استان از جمله ااین اقدامات بودند که نخشی پور آنها را برشمرد.
نخشی پور در ادامه ضمن اشاره به اهمیت جنگلها و منابع طبیعی از منظر اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی خاطر نشان کرد: گذشتگان ما به بهترین نحو ممکن از جنگها حفاظت و نگهداری کرده اند و ما نیز که میراث دار این سرمایه عظیم هستیم باید امانتداری صادق باشیم در حفظ و نگهداری جنگلها هم  تلاش و هم فرهنگ سازی کنیم.فرماندار همچنین از رفع تصرف چندین هکتار از زمینهای منابع طبیعی از دست متصرفان و متعرضان و بازگشت آنها به محدوده منابع طبیعی سردشت خبر داد و آن را یک موفقیتی بزرگ و حرکتی نوید بخش خواند.
فرماندار سردشت در پایان سخنانش مسئولیت را یک لطف الهی در حق انسان عنوان کرد و افزود: اگرچه مسئولیت در شرایط فعلی سختیها و دشواریهای پیچیده و متعددی بهمراه دارد ولی باز باید خدا را شاکر باشیم که به ما فرصت خدمت گذاری به این مردم مومن، نجیب، شریف و انقلابی را داده است و مطمئنا" این موضوع در کارنامه اعمال ما ثبت و نزد خداوند ماندگار خواهد بود.
در ادامه مراسم تعدادی از دهیاران مشکلات و خواسته های خود را مطرح کردند که ضمن پاسخگویی به آنان توسط فرماندار، بخشداران مرکزی و وزینه و روسای ادارات ، قول مساعدت و برطرف کردن مشکلات روستاها در تمامی حوزه ها به آنان داده شد.
 

# نظر : 0