️دیدار سرپرست فرمانداری شهرستان سردشت با امام جمعه و اعضای شورای اسلامی شهر نلاس

✍به به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سردشت،امروز یکشنبه ۲۸ آذرماه سالجاری امام جمعه و اعضای شورای اسلامی شهر نلاس با حضور در فرمانداری با لقمان خسروپور سرپرست فرمانداری شهرستان سردشت دیدار و گفتگو کردند.
🔹️سرپرست فرمانداری شهرستان سردشت در این دیدار بر جایگاه بسیار مهم و تاثیرگذار امام جمعه وشورای اسلامی شهر و شهرداری در خدمت رسانی به مردم و کسب رضایت شهروندان تاکید کرد و گفت: از مهمترین عوامل دستیابی به رضایت مردم و خدمت رسانی مناسب، تعامل، همکاری، توجه به قانون و برنامه ریزی صحیح در مجموعه مدیریت شهری است که مهمترین ارزیابی آن از تاثیر اقدامات انجام گرفته بر زندگی شهری در هر دوره ای از شورا، پس از اتمام مسئولیت و توسط مردم انجام می شود.
 
🔹️خسروپوربهره گیری از حداقل فرصت برای حداکثر خدمت رسانی را نشان از درایت، هوشمندی و مسئولیت پذیری اعضای شورای اسلامی شهر دانست و تصریح کرد: همواره بر وجود برنامه ای مدون و متمرکز تاکید و این موضوع در شوراهای اسلامی که از حضور منتخبان مردم و تجمیع افکار و نظرات شکل گرفته است، اهمیت بیشتری دارد.
🔸️احداث مخزن آب شرب، کمبود ماشین آلات و اعتبارات،مشکلات آب و فاضلاب و تصفیه خانه و ...از دیگر نکاتی و موضوعاتی بود که از سوی امام جمعه و اعضای شوراهای اسلامی‌شهرنلاس  مطرح شد.