ویژه برنامه گرامیداشت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی در روستای کولسه برگزار شد

ویژه برنامه گرامیداشت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی در روستای کولسه برگزار شد
ویژه برنامه گرامیداشت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی در روستای کولسه برگزار شد

در دومین روز از دهه فجربا حضور سرپرست فرمانداری سردشت ویژه برنامه گرامیداشت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی در روستای کولسه برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری، اقصی نخشی پور سرپرست فرمانداری سردشت با تبریک ایام الله دهه فجر و‌گرامیداشت ایام فاطمیه گفت: با ورود امام خمینی پس از سالها مرارت و سختی به کشور که با استقبال پرشور مردم همراه بود نهال نوپای انقلاب پا گرفت و به درخت تنومندی تبدیل شد که الگوی مدیریتی آن به سراسر جهان صادر شد.

نخشی پور تصریح کرد: قبل از انقلاب وضعیت اسفناکی تحت حاکمیت رژیم فاسد شاهنشاهی حاکم بود و با استقرار نظام جمهوری اسلامی برنامه های زیادی در راستای توسعه کشور در همه حوزه ها کلید خورد.

وی بیان داشت : به برکت انقلاب اسلامی روستاهای شهرستان از خدمات زیادی بهره مند شدند در حالی که قبل از انقلاب از کمترین امکانات محروم بودند.

سرپرست فرمانداری سردشت ادامه داد: با درایت استاندار محترم ساختمانهای روستاهای مرزی از محل سهمیه سوخت بیمه شده اند.

وی تصریح کرد: گازرسانی به روستاهای شهرستان حرکتی توسعه ای است که در دولت تدبیر و‌امید کلید خورد و تاثیر زیادی در محرومیت زدایی دارد.

نخشی پور با بیان اینکه توسعه روستایی در گرو همکاری و تعامل روستاییان با کارگزاران دولت است به  روستانشینان توصیه کرد تا با شوراها، دهیاران و‌بخشداران همکاری داشته باشند.

وی در بخش دیگری از سخنانش حراست و‌حفاظت از محیط زیست و منابع ملی را مورد تاکید قرار دادو افزود: منابع طبیعی و‌محیط زیست سرمایه ملی هستند و‌باید از تخریب آن خودداری و سالم به نسل آینده تحویل دهیم.

سرپرست فرمانداری سردشت افزود:ویلاهای زیادی در سطح شهرستان ساخته می شود که برای احداث آن هزینه های بالایی صرف می گردد  اگر سرمایه های که در این زمینه هزینه می شود در حوزه کار و اشتغال بکار گرفته شود می تواند موثرتر و کارآمدتر باشد و بسترهای اشتغال، رونق اقتصادی و توسعه پایدار را فراهم کند.

وی بر تشویق و جذب سرمایه گذاران در حوزه های مختلف تاکید کرد.

 

 

 

# نظر : 0