🔺️جلسه هماهنگی برگزاری آزمون کنکور ارشد فراگیر پیام نور سال (سال ۹۹) در شهرستان سردشت برگزار شد:

✍به گزارش پایگاه اطلاع رسانی  فرمانداری، امروز(شنبه) ۱۱ بهمن ماه سالجاری 《جلسه هماهنگی  برگزاری آزمون کنکور ارشد فراگیر پیام نور》در شهرستان سردشت به ریاست فرماندار،مسئولین نظامی،انتظامی،رییس دانشگاه پیام نور، شهردار سردشت، شبکه بهداشت و درمان، هلال احمر واتاق اصناف در محل سالن جلسات  فرمانداری برگزار گردید
 
🔹️نخشی پور فرماندار سردشت با اشاره به اهمیت برنامه ریزی مناسب برای برگزاری آزمون خاطر نشان کرد:باید شرایط طوری مهیا شود که همه داوطلبان در این آزمون شرکت نمایند.
🔹️نماینده عالی دولت اظهارداشت:
همه دست اندرکاران و دستگاههای عضو ستاد باید از تمامی ظرفیت های اداری برای برگزاری آزمون فراگیر پیام نور مثل گند زدایی محل برگزاری ، سیستم گرمایشی ،نظم و امنیت و… را مد نظر قرار داده تا این آزمون به بهترین شکل برگزار گردد.
🔹️وی در ادامه گفت:با محیطی مناسب و تهویه هوا، و رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی  شاهد این باشیم که داوطلبان با آرامش و دقت حواسشان متمرکزباشد.
🔹️این مقام مسؤول در پایان بر لزوم آمادگی دستگاههای مجری بویژه ادارات برق،شهرداری،نیروی انتظامی و هلال احمر برای کنترل ترافیک مسیر و اورژانس در این آزمون تاکید کرد.
▪️شایان ذکراست: این آزمون اولین آزمون کنکور ارشد فراگیر پیام نور است که در شهرستان سردشت برگزار می شود
▪️متولی و اجرای این آزمون دانشگاه پیام نور  شهرستان خواهد بود و تعداد داوطلبان شرکت کننده در شهرستان سردشت ،۱۴۴نفر می باشد که ۴۶نفر خانم و ۹۸ نفر آقا در ۱ حوزه امتحانی در روز جمعه ۱۷ بهمن ماه برگزار خواهد شد.