دیدار رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان سردشت  با فرماندار:

✍به گزارش روابط عمومی فرمانداری سردشت، امروز (پنچ شنبه ) ۲۰ آذر ماه سالجاری؛ برزگر رئیس جمعیت هلال احمر به همراه پرسنل و داوطلبان به مناسبت روز جهانی داوطلب با اقصی نخشی پور فرماندارشهرستان سردشت در محل دفتر فرماندار دیدار کردند.
🔸️ فرماندار سردشت در حاشیه این دیدار گفت: نام جمعیت هلال احمر با ایثار و احساس مسئولیت انسانهای شریف و با اراده ای گره خورده که در سخت ترین و بحرانی ترین لحظات در کنار هموطنان و همنوعان خود بوده و به یاری نیازمندان و امداد طلبان می شتابند.
🔸️نخشی پور خاطرنشان کرد: پاسداشت روز جهانی داوطلب، فرصت ارزشمندی برای پاسداشت فرهنگ خدمت صادقانه، انسان دوستانه و داوطلبانه به مردم و تکریم وتقدیر از فعالین و دست اندرکاران فرهنگ ترویج روحیه ایثارگری و نوع دوستی در جامعه است.
🔸️نماینده عالی دولت در شهرستان مراتب سپاس خود را از تلاش و زحمات ارزشمند این مجموعه خدوم در اجرای برنامه ها و فعالیت های امدادی و بشر دوستانه به ویژه در راستای مبارزه با ویروس کرونا اعلام کرد و از خداوند سبحان برای یکایک همکاران، داوطلبان، امدادگران و جوانان عضو جمعیت هلال احمر شهرستان آرزوی توفیق و صحت و سلامتی داشت.