در مراسمی با حضورفرماندار سردشت،نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی از دهیاران بخش مرکزی به مناسبت گرامیداشت هفته دهیاری و شهرداری تجلیل شد

✍به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سردشت امروز(سه شنبه) ۱۵ تیرماه ۱۴۰۰ نشست شورای مشورتی دهیاران بخش مرکزی که بمناسبت گرامیداشت هفته دهیاری وشهرداری با حضور "اقصی نخشی پور"فرماندار شهرستان سردشت،مهندس حسین پور نماینده مردم شریف شهرستان های سردشت و پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی،بخشداران مرکزی و ربط،شهرداران سردشت و ربط جمعی از شورای اداری و دهیاران بخش مرکزی برگزار گردید.
🔹️اقصی نخشی پور فرماندارشهرستان سردشت  با گرامیداشت هفته شهرداری و دهیاری (۱۴ الی ۲۰ تیر ماه) اظهار داشت: شهرداران و دهیاران با وجود مشکلات و تنگناهای شدید مالی که در کشور وجود دارد، در عرصه مدیریت خدمات روستایی و شهری مشغول خدمت رسانی هستند و علیرغم وجود برخی ایرادات و انتقادات در عملکرد، خدمت رسانی در این شرایط سخت مالی در واقع نوعی ایثار و از خودگذشتگی است.
🔸️نخشی پور افزود: شهرداری و دهیاری از نهادهای عمومی و مردمی در جامعه هستند که از فرآیند دموکراسی و رای مردم به واسطه انتخاب اعضای شوراهای اسلامی معرفی می شوند و خود مردم هم ناظر بر عملکرد شما هستند و این کار شما را به نوعی سخت می کند و انتظار هست تلاش بیشتری در راستای عمران و آبادانی شهرها و روستاها صورت گیرد.
🔹️نخشی پور فرماندارشهرستان سردشت در ادامه بر خدمت رسانی مطلوب به مردم به دور از تبعیض و نگاه قومیتی و جنسیتی، انجام کارها در چارچوب قوانین و وظایف مربوطه، جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز در محدوده روستاها و اجرای طرح جامع شهری و طرح هادی روستایی که با مطالعات زیادی به تصویب رسیده اند، تاکید کرد.
▫️در این نشست صمیمی که با حضور کمال حسین پور صورت گرفت بسیاری از مشکلات دهیاران و روستاهای بخش مرکزی سردشت مورد بررسی قرار گرفت.
▪️در پایان این نشست با اهدای لوح تقدیر و هدایایی از تلاش ها و خدمات دهیاران تجلیل بعمل آمد و آقای حسن آجی دهیار روستای زوران و آقای ادریس خالدی دهیار روستای گلینه به عنوان دهیار نمونه بخش مرکزی شهرستان سردشت معرفی شد.