نشست صمیمی فرماندارشهرستان سردشت ، باهمکاران به مناسبت عید سعید فطر:

  به گزارش روابط عمومی فرمانداری، امروزصبح سه شنبه 6 خردادماه نشست صمیمی اقصی نخشی پور فرمانداربا همکاران به مناسبت عید سعید فطردرسالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

"نخشی پور" در این جلسه ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات،وتبریک عید سعید فطر به حدیثی ازپیامبر(ص)در مورد قهر و آشتی اشاره نمود وگفت: هر دو نفر مسلمی که از یکدیگر قهر و خشم کنند و از هم دوری جویند و سه روز چنین باشند و با هم صلح و آشتی نکنند، از دایره اسلام بیرون می روند. و هر کدام که ابتدا به صلح و سخن گفتن کند در روز قیامت زود داخل بهشت خواهد شدو از همکاران خواست با اشاعه فرهنگ حسنه آشتی درجامعه از ازرحمت الهی بهره مند شوند.

نخشی پور فرماندار در این جلسه  به ارائه ی گزارشی از اقدامات فرمانداری در حوزه های مختلف پرداخت از زحمات کارکنان تقدیر و تشکر نمود و خواستار تلاش بیشتر همکاران برای رشد و توسعه شهرستان شدو موفقیت و پیشرفت شهرستان را مرهون تلاش دسته جمعی و پیوسته کارشناسان حوزه های مختلف فرمانداری دانست.پایبندی به قانون ، هماهنگی و همکاری در اداره و تعامل با ادارات دیگر ، پیگیری و انجام دیگر امورات اداری از جمله مواردی بودند که توسط فرماندار مطرح شدند.