پیام فرماندارشهرستان سردشت به مناسبت روز ملی آتش نشانی و ایمنی

پیام فرماندارشهرستان سردشت به مناسبت روز ملی آتش نشانی و ایمنی
ایمنی  رکن  اصلی سلامت جسم و جان انسانهاست و آتشنشانان فرشتگان نجاتند آن هنگام که همه  از حادثه  می گریزند آتش نشان با صداقت ،عشق و دلسوزی در راستای حفظ نجات هم نوعان بی محابا به دل حادثه می زند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی فرمانداری، فرماندار شهرستان سردشت طی پیامی فرا رسیدن "هفتم مهر ماه، روز آتش نشانی و ایمنی" را  به تمامی آتشنشانان تبریک و تهنیت گفت.

🔸️متن پیام به شرح ذیل است:

▫️ایمنی  رکن  اصلی سلامت جسم و جان انسانهاست و آتشنشانان فرشتگان نجاتند آن هنگام که همه  از حادثه  می گریزند آتش نشان با صداقت ،عشق و دلسوزی در راستای حفظ نجات هم نوعان بی محابا به دل حادثه می زند.
▪️هفتم مهرماه در واقع بهانه ای است برای نکوداشت انسان هایی که از جان و آسایش خود برای حفظ و امنیت شهروندان می گذرند تا بتوانند در امنیت زندگی کنند .
▫️آمادگی جسمانی آتشنشان ،آموزش های به روز  ،گسترش حوزه خدمات رسانی سازمانهای آتش نشانی و خدمات ایمنی و افزایش انتظارات عموم شهروندان از توانمندیها و عملکرد آنها در سطح شهرها و روستاها کشور نشان از اهمیت فوق العاده و جایگاه منحصربه فرد این سازمان در سطح جامعه است.
🔹️اینجانب ، ضمن تقدیر و تشکر از خدمات شبانه روزی آتش نشان خدوم و زحمتکش  این شهرستان مرزی ،که در راستای ارتقای سلامت عمومی  جامعه  نقش موثری دارند ، ۷ مهرماه روز ملی آتش نشانی و ایمنی را بر تمامی خانواده های آتشنشانان شجاع تبریک عرض نموده و توفیق و بهروزی این عزیزان را از خداوند منان مسئلت می نمایم.


اقصی نخشی پور 
فرماندارشهرستان سردشت